Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Suur Lugude Kogumine Suur Lugude Kogumine Räägi oma Kooli Lugu!Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldab Kaitseliidu Kool suure ülemaalise lugude kogumise. Igal kaitseliidu Koolis õppinul, õpetanul ja muul moel Kooliga kokku puutunud inimesel on nüüd võimalus oma lugu rääkida. ← Eelmine Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt Järgmine → Viru naised külastasid ringkonna taasasutajat Suur Lugude Kogumine

Suur Lugude Kogumine

22. juulil 2010

Räägi oma Kooli Lugu!Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldab Kaitseliidu Kool suure ülemaalise lugude kogumise.Igal kaitseliidu Koolis õppinul, õpetanul ja muul moel Kooliga kokku puutunud inimesel on nüüd võimalus oma lugu rääkida.

Teretulnud on muhedad jutud kõige kohta, mis kunagi Kaitselidu Koolis juhtunud on, mis mõtteid siin mõeldud on ja mis tegusid tehtud ning mis sellest kõigest edasi on saanud.

Kirjutada võib kursustest, mis iialgi ei unune ja inimestest, kelle elu on Kaitseliidu Kool muutnud, naljakatest juhtumistest, mis siiani on maha vaikitud ja kangelaslikest eneseületustest, mida nii mõnigi kursus nõudnud on.

Kirjutada võib Koolist leitud ustavatest sõpradest ja pikkadest öödest õpiku taga, unustamatutest instruktoritest ja kõgest muust, mis tuleb meelde mõeldes Kaitseliidu Koolile.

Loe edasi KL Kooli kodulehelt.

FastLion CMS

Suur Lugude Kogumine

Suur Lugude Kogumine

Teretulnud on muhedad jutud kõige kohta, mis kunagi Kaitselidu Koolis juhtunud on, mis mõtteid siin mõeldud on ja mis tegusid tehtud ning mis sellest kõigest edasi on saanud Kirjutada võib kursustest, mis iialgi ei unune ja inimestest, kelle elu on Kaitseliidu Kool muutnud, naljakatest juhtumistest, mis siiani on maha vaikitud ja kangelaslikest eneseületustest, mida nii mõnigi kursus nõudnud on Räägi oma Kooli Lugu!Seoses alanud juubeliaastaga ning ajaloo säilitamise huvides korraldab Kaitseliidu Kool suure ülemaalise lugude kogumise.Igal kaitseliidu Koolis õppinul, õpetanul ja muul moel Kooliga kokku puutunud inimesel on nüüd võimalus oma lugu rääkida.

Suur Lugude Kogumine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse