Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sinililled ja pannkoogid Sinililled ja pannkoogid Aprillikuu on imeline kevade tärkamise aeg. Sinililli märkab nii metsas kui Eesti inimeste rinnas. Sinilillemärki kandes näitad oma toetust Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele, keda on meie seas üle 3000. Käes on veteranikuu. Foto Annely Tisler Sinilillekampaania ← Eelmine Andsime endast parima, isegi kui teemat ei jaganud Sinililled ja pannkoogid

Sinililled ja pannkoogid

Ave Nael 26. aprillil 2023

Aprillikuu on imeline kevade tärkamise aeg. Sinililli märkab nii metsas kui Eesti inimeste rinnas. Sinilillemärki kandes näitad oma toetust Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele, keda on meie seas üle 3000. Käes on veteranikuu.

Sinililled ja pannkoogid
Foto Diana Mihkelsoo

Kose naiskodukaitsjad kutsusid inimesi loodusesse liikuma ja osa saama Kose valla looduskuu ja liikumisaastale kohaselt liikumisüritusest – Kose sinilillematkast. Ühtlasi oli tegemist sinillekampaaniaga, millega kutsuti liikuma veteranide toetuseks ja enda tervise heaks.

15. aprillil kogunes mõnus seltskond lapsi, noori, emasid-isasid ja ka neljajalgseid sõpru väiksele kevade otsimise matkale. Rõõmu tegi, et matkajaid oli kokku üle 60! Ligi viie kilomeetriselt rajalt tuli leida kevade märke, sinilillekesi ning küsimusi -  teelised said oma teadmisi proovile panna nii sinilillekampaania kui ka Naiskodukaitse Ole valmis! äpi kohta. Finišeerujaid ootasid naiskodukaitsjad sooja tee, magusa ampsu ning väikese Naiskodukaitse meenega. Nii enne kui peale retke oli võimalus soetada Sinilillemärke ja -meeneid.

Sinililled ja pannkoogid
Foto Diana Mihkelsoo
Sinililled ja pannkoogid
Foto Diana Mihkelsoo

Peale mõnusat liikumist  kulub ära kosutav suutäis. Naiskodukaitsjad olid selle eest hoolitsenud ja juba järgmisel päeval – pühapäeval - olid kõik oodatud Viskla külakeskusesse pannkoogilõunale. Kose jaoskonna naised olid hommikust saadik tegutsemishoos, et  pakkuda maitvaid hõrgutisi. Heategevuslikul lõunal sai maitsta soolaseid ja magusaid pannkooke, tervislikku smuutit ning kohvi-tee kõrvale heas seltskonnas mõnusalt pühapäeva nautida. 

Sandra Nikitini armas akustiline lühikontsert. Heategevuslikku sinilillekampaania pannkoogilõunat külastas täpselt 100 ägedat inimest! Pannkoogilõuna tulu 250 eurot annetati Anname au! kampaania toetuseks. 

Juba kümnendat korda korraldab Naiskodukaitse koos MTÜ Eesti Vigastatud Võitlejate Ühinguga heategevuskampaaniat Anname au!, mida tuntakse ka kui sinilillekampaaniat. Terve aprillikuu vältel saab avaldada tunnustust Kaitseväe ja kaitseliidu veteranidele, soetades annetuse eest Sinilille meeneid.

Sinililled ja pannkoogid
Foto Annely Tisler

FastLion CMS

Sinililled ja pannkoogid

Sinililled ja pannkoogid

Foto Diana Mihkelsoo Kose naiskodukaitsjad kutsusid inimesi loodusesse liikuma ja osa saama Kose valla looduskuu ja liikumisaastale kohaselt liikumisüritusest – Kose sinilillematkast Ühtlasi oli tegemist sinillekampaaniaga, millega kutsuti liikuma veteranide toetuseks ja enda tervise heaks Aprillikuu on imeline kevade tärkamise aeg. Sinililli märkab nii metsas kui Eesti inimeste rinnas. Sinilillemärki kandes näitad oma toetust Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veteranidele, keda on meie seas üle 3000. Käes on veteranikuu.

Sinililled ja pannkoogid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse