Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad Naiskodukaitse traditsiooniline laskevõistlus toimus sellel aastal Võrumaal Tsiatsungõlmaa lasketiirus 13. aprillil 2019. Foto: Naiskodukaitse Laskesport Võistlused ← Eelmine Naiskodukaitse ajalooseminaril Orissaares keskenduti kaasaegse ajaloo talletamisele Järgmine → Naiskodukaitse Tallinna ringkonna esimese esinaise mälestustahvli avamine Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad

13. aprillil 2019

Naiskodukaitse traditsiooniline laskevõistlus toimus sellel aastal Võrumaal Tsiatsungõlmaa lasketiirus 13. aprillil 2019.

Seekordne laskevõistlus oli kõike muud kui traditsiooniline. Varasematel aastatel on toimunud laskevõistlused rahulikus tempos ning kõrgeima punktitabamusega laskja on ka võistluse parim, siis sellel korral täpsest silmast ei piisanud. Vaja oli täpset silma ning sama oluline oli ka kiire tegutsemine. Parim tulemus arvutati tulemusfaktori alusel (saadud punktid jagatud laskmiseks kulunud ajaga).

 

Võistkondlikus arvestuses võitis esikoha Alutaguse ringkond, teise koha saavutas Tartu ringkonna I võistkond ning kolmanda koha saavutas Võrumaa ringkonna I võistkond.

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad
Võidukas Alutaguse võistkond. Foto: Naiskodukaitse

Individuaalses arvestuses saavutas esikoha Kristina Zahharova Alutaguse ringkonnast, teise koha Helen Saal Tartu ringkonnast ning kolmanda kohaJekaterina Tihhomirova Alutaguse ringkonnast.

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad
Individuaalarvestuse esikolmik. Foto: Naiskodukaitse

Kokku osales 12 võistkonda 11-st ringkonnast.

Laskevõistlus viidi läbi koostöös KVÜÕA Lahingukooliga.

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad
Võistkondliku arvestuse võitjad. Foto: Naiskodukaitse

FastLion CMS

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad

Seekordne laskevõistlus oli kõike muud kui traditsiooniline Varasematel aastatel on toimunud laskevõistlused rahulikus tempos ning kõrgeima punktitabamusega laskja on ka võistluse parim, siis sellel korral täpsest silmast ei piisanud Naiskodukaitse traditsiooniline laskevõistlus toimus sellel aastal Võrumaal Tsiatsungõlmaa lasketiirus 13. aprillil 2019.

Selgusid Naiskodukaitse parimad laskjad

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse