Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse korraldatav 16. koormusmatk Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse Täna õhtul algab Valgamaal Naiskodukaitse sõjalis- sportlik koormusmatk, mis päädib lõpujooksuga Kaitseliidu Valgamaa maleva staabi juurde. Kokku osaleb koormusmatkal 17 võistkonda. ← Eelmine Naiskodukaitse laskevõistluse võitis Alutaguse ringkond Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatka võitis Tallinna ringkond Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse korraldatav 16. koormusmatk

Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse korraldatav 16. koormusmatk

3. mail 2013

Täna õhtul algab Valgamaal Naiskodukaitse sõjalis- sportlik koormusmatk, mis päädib lõpujooksuga Kaitseliidu Valgamaa maleva staabi juurde. Kokku osaleb koormusmatkal 17 võistkonda.

Võistluse start antakse täna hilisõhtul Tõlliste vallas asuvalt Metsniku harjutusväljalt. Matka pikkuseks on kokku umbes 50 kilomeetrit ning selle maaläbimisel ei pääse naised ka vastutegevusest. Matkal osaleb 13 Naiskodukaitse ja 4 Kodutütarde võistkonda.

 

Matkal tuleb läbida mitmeid ülesandeid, näiteks laskmine, esmaabi, takistusrada, orienteerumine, paadisõit, side, luurerapordi koostamine jne.

Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse korraldatav 16. koormusmatk
Meenutus eelmise aasta koormusmatkast (Foto: Triin Tõitoja)

Naiskodukaitse esinaine Airi Toominga sõnul on rada raske, kuid läbitav: "Osalejate jaoks on see kahtlemata võimeid ja tahtejõudu proovile panev katsumus. Arvestades, et rajal tuleb olla üle 30 tunni, mille hulka jääb kaks magamata või minimaalse unega ööd, siis tuleb kindlasti suure austusega suhtuda kõigisse, kes võistluse lõpetada suudavad. Olen ise osalenud üsna mitmel sõjalis-sportlikul võistlusel, sealhulgas Eel-Ernal ning Erna retkel, ning seetõttu tean, millist eneseületust ja pingutust see nõuab. Elan võistlejatele kogu südamest kaasa ning loodan neid kõiki kohata pühapäeval õnnelike lõpetajatena finišipaigas."

 

Võistluse lõpetab 7-kilomeetrine lõpujooks pühapäeva, 5. hommikul, kus võistlejad liiguvad mööda Pärnu-Valga maanteed ja Transpordi tänavat võistluste lõpp-punkti Kaitseliidu Valgamaa maleva staabi juures (Energia 1). Lõpujooksule on oodatud kaasa elama ka pealtvaatajad. Esimene võistkond stardib lõpujooksule 8.25 ja eeldatavalt võite vapraid naisi Valga linna vahel näha alates kella 9st.

FastLion CMS

Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse

Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse

Võistluse start antakse täna hilisõhtul Tõlliste vallas asuvalt Metsniku harjutusväljalt Matka pikkuseks on kokku umbes 50 kilomeetrit ning selle maaläbimisel ei pääse naised ka vastutegevusest Täna õhtul algab Valgamaal Naiskodukaitse sõjalis- sportlik koormusmatk, mis päädib lõpujooksuga Kaitseliidu Valgamaa maleva staabi juurde. Kokku osaleb koormusmatkal 17 võistkonda.

Sel nädalavahetusel toimub Naiskodukaitse korraldatav 16. koormusmatk

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse