Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt
Scoutsrännakul fini¹eerusid kõik osalenud Viru naised Scoutsrännakul fini¹eerusid kõik osalenud Ligi tuhat inimest võttis neljapäeval Pakri poolsaarel osa traditsioonilisest 30-kilomeetrisest Scoutsrännakust, nende seas ka Viru ringkonna naised, kes kõik ületasid fini¹ijoone. Scoutsrännakust blogis Scoutsrännaku pildid ← Eelmine Naiskodukaitse keskkogul esitletakse trükisooja raamatut Järgmine → Uued tegevliikmed kasvatasid põhiteadmisi Scoutsrännakul fini¹eerusid kõik osalenud Viru naised

Scoutsrännakul fini¹eerusid kõik osalenud Viru naised

Kristel Kitsing 8. aprillil 2011

Ligi tuhat inimest võttis neljapäeval Pakri poolsaarel osa traditsioonilisest 30-kilomeetrisest Scoutsrännakust, nende seas ka Viru ringkonna naised, kes kõik ületasid fini¹ijoone.

Kristel Kitsing Scoutsrännakul. Foto: Kristi Raudsepp

Rännakul osales kaheksa Viru ringkonna naiskodukaitsjat, kes läbisid rännaku juhendi kohaselt kaheksa tunni jooksul 30 kilomeetrise marsruudi kandes 15 kg kaaluvat kohustuslikku varustust või teenistusrelva ja 10 kg raskust seljakotti.

Viru ringkonna naiskodukaitsjatest läbis raja alla seitsme tunni ainsana Ene Ehrenpreis Viru-Nigula jaoskonnast. Osalejate Anneli Veia, Piret Rehe, Inna Lälli, Marit Laasti, Kristi Raudsepa, Kristel Kitsingu ja Anneli Lehe aeg jäi üle seitsme tunni.

Scoutspataljoni kümnendale taasloomise aastapäevale pühendatud sõjalis-sportliku rännaku võitis seekord uue rajarekordiga 2:48:49 kadett Andres Seppel Kõrgemast Sõjakoolist.

Võistluse peakorraldaja Rauno Mäe ütlusel oli selle aasta rada võrreldes eelmise aastaga parem, sest sulaperiood tuli hiljem. „See kajastus ka tulemustes, tehti uus rajarekord,“ rääkis ta.

Oma võimeid oli lisaks kaitseväelastele tulnud proovile panema veel võistlejad Kaitseliidust, politsei- ja piirivalveametist, päästeametist, teistest organisatsioonidest ja ka tsiviilisikud. Rännakust võttis osa kokku ligi tuhat inimest.

Scoutsrännaku eesmärkideks on tutvuda 1. Jalaväebrigaadi koosseisu kuuluva Scoutspataljoniga, tähistada Scoutspataljoni taasloomise aastapäeva ning tutvuda Pakri poolsaare vaatamisväärsustega. Üritus sümboliseerib jõustruktuuride ühtekuuluvust.

Scoutsrännakust blogis  Scoutsrännaku pildid

FastLion CMS

Scoutsrännakul fini¹eerusid kõik osalenud

Kristel Kitsing Scoutsrännakul Foto: Kristi Raudsepp Rännakul osales kaheksa Viru ringkonna naiskodukaitsjat, kes läbisid rännaku juhendi kohaselt kaheksa tunni jooksul 30 kilomeetrise marsruudi kandes 15 kg kaaluvat kohustuslikku varustust või teenistusrelva ja 10 kg raskust seljakotti Ligi tuhat inimest võttis neljapäeval Pakri poolsaarel osa traditsioonilisest 30-kilomeetrisest Scoutsrännakust, nende seas ka Viru ringkonna naised, kes kõik ületasid fini¹ijoone.