Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta Saaremaa naiskodukaitsjad valivad esmakordselt Saare maakonnas aasta isa. Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta isa olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta isa, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed). Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine pr Rita Loel ja Saare maakonna ema aastal 2007 pr Monica Kallas ← Eelmine Tartu ringkond kutsub oma tegevusega tutvuma Järgmine → Tallinna ringkonna staabi ja siderühm korraldab koostöös malevaga staabitöö koolituse Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa

Rita Loel 2. okt. 2007

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad esmakordselt Saare maakonnas aasta isa.Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta isa olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta isa, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Maakonna aasta isa valimise patroon on viitseadmiral Tarmo Kõuts  - mere-, sõja- ja riigimees, kes on oma väärikatelt ametitelt eeskujuks paljudele noortele meestele.


Maakonna aasta isa konkursi idee algataja, Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel loodab, et aasta isa konkursiga suudetakse veidigi väärtustada tugevat ja tervet saare peret, isa rolli perekonna peana ning laste kasvatajana.


Aasta isa konkursile võivad kandidaate esitada omavalitsused, asutused-ettevõtted ja kodanikud. Kirjalikud ettepanekud koos põhjendusega tuleb saata 21. oktoobriks aadressile Naiskodukaitse Saaremaa ringkond, Väljaku tn 5, Kuressaare 93811, märgusõnaga: Aasta isa.

Saare maakonna aasta isa tänuüritus toimub vahetult enne isadepäeva, 9. novembril kell 16 Kuressaare raekojas, kus tunnuskirja on lubanud üle andma tulla maavanem Toomas Kasemaa.


Naiskodukaitsjad kingivad aasta isale ühistööna valmiva lapiteki, kuid kindlasti on teisedki auhinnad aasta isa väärilised.

Kevadel, enne emadepäeva valisid naiskodukaitsjad Saare maakonna esimeseks aasta emaks Kihelkonna kooliõpetaja ja talupidaja Monica Kallase.

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa
Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine pr Rita Loel ja Saare maakonna ema aastal 2007 pr Monica Kallas

FastLion CMS

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta

Maakonna aasta isa valimise patroon on viitseadmiral Tarmo Kõuts - mere-, sõja- ja riigimees, kes on oma väärikatelt ametitelt eeskujuks paljudele noortele meestele Maakonna aasta isa konkursi idee algataja, Naiskodukaitse Saaremaa ringkonna esinaine Rita Loel loodab, et aasta isa konkursiga suudetakse veidigi väärtustada tugevat ja tervet saare peret, isa rolli perekonna peana ning laste kasvatajana Saaremaa naiskodukaitsjad valivad esmakordselt Saare maakonnas aasta isa.Konkursi statuudi järgi peab Saare maakonna aasta isa olema väärikas Eesti Vabariigi kodanik, kes on kantud rahvastikuregistris Saare maakonna elanike hulka. Aasta isa, kes võib olla ka üksikvanem, peab kasvatama vähemalt kolme last (võivad olla ka kasu- ja võõraslapsed).

Saaremaa naiskodukaitsjad valivad aasta isa

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse