Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia Ringkonna esinaine pälvis maakondliku 29. jaanuaril kuulutati Tamsalu kultuurimajas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu ja ajalehe Virumaa Teataja poolt välja 2020. aasta teod. Eripreemiaga tunnustati Viru ringkonna esinaist, kes panustas vabatahtlikuna Rakvere haigla erakorralise meditsiini osakonnas kokku 264 tundi. Foto Kristel Kitsing Elanikkonnakaitse Esmaabi Koostöö Kriisiabi Meditsiin ← Eelmine Aasta naiskodukaitsja Kaja Tammeoks: Olen kraad kangem naiskodukaitsja Järgmine → Viru naiskodukaitsjate juhtimist jätkab Lea Matusorg Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia

Kristel Kitsing 1. veebr. 2021

29. jaanuaril kuulutati Tamsalu kultuurimajas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu ja ajalehe Virumaa Teataja poolt välja 2020. aasta teod. Eripreemiaga tunnustati Viru ringkonna esinaist, kes panustas vabatahtlikuna Rakvere haigla erakorralise meditsiini osakonnas kokku 264 tundi.

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia
Lea Matusorg (fotol) pälvis eripreemia kategoorias “Lääne-Virumaa aasta tervisetegu”. Foto Kristel Kitsing

Lea Matusorg pälvis eripreemia kategoorias “Lääne-Virumaa aasta tervisetegu” COVID-19 leviku tõttu kehtestatud eriolukorra lahendamisele kaasaaitamise eest.

 

Lea on Naiskodukaitse Viru ringkonna esinaine, kes on lõpetanud parameediku erialakursuse Kaitseliidus. Kevadel panustas ta COVID-19 tõkestamisel vabatahtlikuna Rakvere haigla erakorralise meditsiini osakonnas ajavahemikul 17.03.–10.05.2020 kokku 264 tundi. 

 

„Tahan tänada Naiskodukaitse organisatsiooni, kes annab naistele võimaluse omandada eluks vajalikke teadmisi ja oskusi erinevatel huvipakkuvatel kursustel. Omandada teadmisi nii riigikaitse kui ka igapäevase turvalisuse teadlikkuse  tõstmise teemadel,“ sõnas Matusorg tunnustuse osaliseks saades.

 

Tema erilised tänusõnad kuuluvad Kersti Podmošenskile, Raul Jalastile ja Argo Bachfeldtile, kes ei teinud parameediku kursusel allahindlust ja nõudsid filigraanset sooritust. „Tänu teie innukusele ja pühendumusele saime kursusel vajalikud teadmised ja oskused,“ kiitis 2020. aasta kevadel õpitut Rakvere haigla erakorralises meditsiiniosakonnas praktiseerinud naine.

 

Veel tänas Matusorg kõiki Viru ringkonna naisi, kes olid samuti Covid-19 kevadperioodil kas Rakvere haiga välitriaa¾is, toidupangas abiks või mujal kaasa aitamas. Samuti avaldas ta tänu Viru malevale, kes alati toetab ja Viru ringkonna instruktorile särasilmsele Aili Ehamaale ning Lääne-Viru Tervisenõukogule märkamise ja tunnustamise eest.

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia
Foto Kristel Kitsing

FastLion CMS

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku

Lea Matusorg (fotol) pälvis eripreemia kategoorias “Lääne-Virumaa aasta tervisetegu” Foto Kristel Kitsing Lea Matusorg pälvis eripreemia kategoorias “Lääne-Virumaa aasta tervisetegu” COVID-19 leviku tõttu kehtestatud eriolukorra lahendamisele kaasaaitamise eest 29. jaanuaril kuulutati Tamsalu kultuurimajas Lääne-Viru Omavalitsuste Liidu ja ajalehe Virumaa Teataja poolt välja 2020. aasta teod. Eripreemiaga tunnustati Viru ringkonna esinaist, kes panustas vabatahtlikuna Rakvere haigla erakorralise meditsiini osakonnas kokku 264 tundi.

Ringkonna esinaine pälvis maakondliku eripreemia

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse