Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Riina Kütt on Aasta koolitaja 2021 Riina Kütt on Aasta ETKA Andras korraldas täna, 8. oktoobril, täiskasvanuhariduse tänuürituse, kus tunnustati 2021. aasta õppijat, õpitegu ja koolitajat. Täna kuulutati välja täiskasvanuhariduse tunnustamise konkursi laureaadid. ee/7347752/taiskasvanud-oppija-tunnustamine ← Eelmine Naiskodukaitse õpetab ohutushoiulaagris valmistuma kriisiolukorraks Järgmine → Naiskodukaitsjad külastasid lottasid nende 100ndal juubelil Riina Kütt on Aasta koolitaja 2021

Riina Kütt on Aasta koolitaja 2021

8. okt. 2021

ETKA Andras korraldas täna, 8. oktoobril, täiskasvanuhariduse tänuürituse, kus tunnustati 2021. aasta õppijat, õpitegu ja koolitajat. Täna kuulutati välja täiskasvanuhariduse tunnustamise konkursi laureaadid.

Riina Kütt on Aasta koolitaja 2021
Kuvatõmmis ülekandest

Riina on Naiskodukaitse vabatahtliku instruktori ja Kaitseliidu kooli instruktorina koolitanud lugematul hulgal Naiskodukaitse ja Kaitseliidu juhte ja instruktoreid ning olnud mentoriks ja inspireerijaks paljudele vabatahtlikele juhtidele.

 

Veendunud kogemusõppe pooldajana usub ta, et kõik täiskasvanud suudavad ennast juhtivalt õppida. Ta on öelnud, et koolitaja töötab inimestega ja mõjutab seeläbi inimeste elu ning võimalik, et ka saatust. Seetõttu peab ta olema kindel, et tema koolitajana peab olema selline inimene, kes väärib olema kaasinimeste elusaatuse mõjutaja. Tänuüritust on võimalik järelvaadata: https://majandus.postimees.ee/7347752/taiskasvanud-oppija-tunnustamine

 

FastLion CMS

Riina Kütt on Aasta

Riina Kütt on Aasta

Kuvatõmmis ülekandest Riina on Naiskodukaitse vabatahtliku instruktori ja Kaitseliidu kooli instruktorina koolitanud lugematul hulgal Naiskodukaitse ja Kaitseliidu juhte ja instruktoreid ning olnud mentoriks ja inspireerijaks paljudele vabatahtlikele juhtidele Veendunud kogemusõppe pooldajana usub ta, et kõik täiskasvanud suudavad ennast juhtivalt õppida ETKA Andras korraldas täna, 8. oktoobril, täiskasvanuhariduse tänuürituse, kus tunnustati 2021. aasta õppijat, õpitegu ja koolitajat. Täna kuulutati välja täiskasvanuhariduse tunnustamise konkursi laureaadid.

Riina Kütt on Aasta koolitaja 2021

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse