Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal Rapla ringkond pidas talguid Naiskodukaitse Rapla ringkonna liikmed koristasid üle-eestilise talgupäeva „Teeme ära!“ raames Raplamaal Jalase maastikukaitsealal asuvat matkarada. ← Eelmine Rapla ringkond tähistas mälestuspäeva minevikku vaadates Järgmine → Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal

Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal

Nele Sarrapik 3. mail 2010

Naiskodukaitse Rapla ringkonna liikmed koristasid üle-eestilise talgupäeva „Teeme ära!“ raames Raplamaal Jalase maastikukaitsealal asuvat matkarada.

1. mai udusel hommikul kogunes Rapla raudteejaamas seltskond end ilmast mitte heidutada laskvaid naiskodukaitsjaid, nende pereliikmeid ja sõpru, et võtta ette teekond ratastel Jalase maastikukaitsealale. See osa seltskonnast, kes hommikul aknast tibavat vihma vaadates veel kaalus, kas ikka minna talgutele või mitte, ning need naiskodukaitsjad, kelle pere sisaldas ka väiksemaid lapsi, jätsid kevade tervitamisena mõeldud rattamatka vahele ja kohtusid vihma trotsivate vaprate ratturitega juba talguplatsil.

Ja läkski lahti. Vahva talgujuht ja Rapla ringkonna liige Aive Küünarpuu näitas otsa kätte ning naised ja mehed, suured väikesed hakkasid kõik üheskoos matkarada puhastama. Puhastamine kujutas endast peamiselt võsa raiumist ja metsast välja tee äärde vedamist. Esialgu mitte liiga kontimurdev tegevus, muutus aga mitme väga tõhusa töötunni järel küllaltki koormavaks. Seda suurem oli muidugi heameel pärast mööda enda puhastatud rada talguplatsi poole lõkkel tehtud imemaitsvat putru ja kodus küpsetatud leiba sööma jalutades tõdeda, et tehtud töö on silmaga nähtav.

Jalase maastikukaitseala talgutel andis oma panuse kokku 15 inimest – naiskodukaitsjad, kaitseliitlased, pereliikmed ja sõbrad. Teiste seas lõid kaasa ka Rapla ringkonna esinaine ja Rapla Maleva staabiülem.

Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal

FastLion CMS

Rapla ringkond pidas talguid

Rapla ringkond pidas talguid

1 mai udusel hommikul kogunes Rapla raudteejaamas seltskond end ilmast mitte heidutada laskvaid naiskodukaitsjaid, nende pereliikmeid ja sõpru, et võtta ette teekond ratastel Jalase maastikukaitsealale Naiskodukaitse Rapla ringkonna liikmed koristasid üle-eestilise talgupäeva „Teeme ära!“ raames Raplamaal Jalase maastikukaitsealal asuvat matkarada.

Rapla ringkond pidas talguid maastikukaitsealal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse