Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond Põhja piirkonna koormusmatka võitis Laupäeval 9. oktoobril, mis oli lausa õnnistusena imeilus päikesepaisteline sügisilm, kogunesid Naiskodukaitse Põhja piirkonna ringkonnad mõõtu võtma koormusmatkal. Seekordse Põhja piirkonna koormusmatka korraldajaks oli Rapla ringkond eesotsas ringkonna esinaise Pirko Petersoniga ja tulenevalt eelnevast kulges ka rada iseenesest mõistetavalt mööda Raplamaa metsi, põlde ja jõgesid. Aitäh korraldajatele ja aitäh osalejatele, oli imetore päev! ← Eelmine Naiskodukaitse Rapla ringkond tutvustas oma tegemisi (m)elu messil Järgmine → Naised Rapla Maleva spordipäeval Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond

Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond

Nele Sarrapik 11. okt. 2010

Laupäeval 9. oktoobril, mis oli lausa õnnistusena imeilus päikesepaisteline sügisilm, kogunesid Naiskodukaitse Põhja piirkonna ringkonnad mõõtu võtma koormusmatkal. Seekordse Põhja piirkonna koormusmatka korraldajaks oli Rapla ringkond eesotsas ringkonna esinaise Pirko Petersoniga ja tulenevalt eelnevast kulges ka rada iseenesest mõistetavalt mööda Raplamaa metsi, põlde ja jõgesid.

Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond

Võistlust alustas tervelt 8 innukat võistkonda – 2 Tallinna ringkonna naiskonda, Lääne ringkonna naiskond, Harju ringkonna naiskond, 2 Rapla ringkonna naiskonda ja lisaks veel 2 Rapla Maleva noortevõistkonda. Tõe huvides tuleb tõdeda, et kõige noorematele osutus võistlus sedakorda veel sutsuke ülejõukäivaks ja nemad pidasid paremaks katkestada, aga ülejäänud seitse vaprat tegid emotsiooniderohke rännaku läbi ja finišeerisid rahulolevana nii iseenda, ilma kui ka korraldajate tööga.

Rännaku marsruut keerutas võistlejaid Rapla lähiümbrises siia ja sinna mööda erinevaid kontrollpunkte ja postkaste. Lisaks naiskodukaitsjatele mõeldud koormusmatkal nö tavapärastele jõuproovidele nagu meditsiini, side- ja laskmisülesanne, oli rännakul ka mitmeid rohkelt positiivseid emotsioone tekitanud ja Naiskodukaitsega mitte nii otseselt seotud ülesannet sisaldavaid kontrollpunkte. Näiteks hüdropuldiga märki lasknud või piimakotiga vett kandnud polnud varem vist ükski võistleja. Vastakaid tundeid ja rohkelt nalja tekitas loomaväljaheidete määramise punkt. Põnevust tekitanud ja meeskonnatööd nõudev ülesanne oli tuletõrjevoolikutega üheskoos suusatamine. Lisaks osavust, jõudu ja nutikust nõudvatele ülesannetele tuli näidata ka teadmisi organisatsioonist ja välitoitlustusest täites vastavatel teemadel teste.

Peale võistluse lõppu ootasid osalejaid kuum saun ja bassein Valtu spordimajas. Ehkki tegelikud võitjad olid muidugi sport, ilus ilm ja naiskodukaitsjaks olemine, sai parima tulemuse ja seega esikoha Naiskodukaitse Harju ringkonna võistkond. Teiseks tuli Lääne ringkonna ja kolmandaks Rapla ringkonna esimene võistkond.

 

Aitäh korraldajatele ja aitäh osalejatele, oli imetore päev!

FastLion CMS

Põhja piirkonna koormusmatka võitis

Põhja piirkonna koormusmatka võitis

Võistlust alustas tervelt 8 innukat võistkonda – 2 Tallinna ringkonna naiskonda, Lääne ringkonna naiskond, Harju ringkonna naiskond, 2 Rapla ringkonna naiskonda ja lisaks veel 2 Rapla Maleva noortevõistkonda Tõe huvides tuleb tõdeda, et kõige noorematele osutus võistlus sedakorda veel sutsuke ülejõukäivaks ja nemad pidasid paremaks katkestada, aga ülejäänud seitse vaprat tegid emotsiooniderohke rännaku läbi ja finišeerisid rahulolevana nii iseenda, ilma kui ka korraldajate tööga Laupäeval 9. oktoobril, mis oli lausa õnnistusena imeilus päikesepaisteline sügisilm, kogunesid Naiskodukaitse Põhja piirkonna ringkonnad mõõtu võtma koormusmatkal. Seekordse Põhja piirkonna koormusmatka korraldajaks oli Rapla ringkond eesotsas ringkonna esinaise Pirko Petersoniga ja tulenevalt eelnevast kulges ka rada iseenesest mõistetavalt mööda Raplamaa metsi, põlde ja jõgesid.

Põhja piirkonna koormusmatka võitis Harju ringkonna võistkond

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse