Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnumaa ringkonnakogu valis uue esinaise Pärnumaa ringkonnakogu valis uue Eile 9. märtsil valiti Pärnumaa ringkonna üldkoosolekul uus juhatus. Tehti tagasivaade 2013. aastasse ning ka ettevaade 2014. aastaks. ← Eelmine Naiskodukaitsjad Suunaja messil Järgmine → Kohtumine külalisõhtul Pärnumaa ringkonnakogu valis uue esinaise

Pärnumaa ringkonnakogu valis uue esinaise

Liina Toome 10. märtsil 2014

Eile 9. märtsil valiti Pärnumaa ringkonna üldkoosolekul uus juhatus. Tehti tagasivaade 2013. aastasse ning ka ettevaade 2014. aastaks.

Pärnumaa ringkonnakogu valis uue esinaise
Foto Andria Hüva

Meie uueks esinaiseks sai aktiivne ja tegus naine Jana Ots. Jana on ringkonna liige alates 2011. aastast. Jana kireks on matkamine ning enda kanda on ta võtnud ringkonna matkade korraldamise. Tsiviilelus on Jana õppinud meditsiini ja Pärnumaa meditsiinigrupi valikul on tema eestvedada meditsiinigrupi tegevus. Lisaks käib Jana väljaõpetel koos rannakaitserühmaga ja tegutseb OPER grupi juures. Enne esinaiseks saamist oli Jana ringkonna juhatuse liige.

Tagasi ja edasi vaatel saime selgeks, et oleme hakanud tegutsema. Uute liikmete norm on täidetud, ka erialagruppide moodustamine on alguse saanud. Samuti oleme hakanud rohkem koostööd tegema nii Kodutütarde kui ka Noorte Kotkaste ja malevaga. Kindlasti jätkame tegutsemise tähe all.

FastLion CMS

Pärnumaa ringkonnakogu valis uue

Pärnumaa ringkonnakogu valis uue

Foto Andria Hüva Meie uueks esinaiseks sai aktiivne ja tegus naine Jana Ots Jana on ringkonna liige alates 2011 Eile 9. märtsil valiti Pärnumaa ringkonna üldkoosolekul uus juhatus. Tehti tagasivaade 2013. aastasse ning ka ettevaade 2014. aastaks.

Pärnumaa ringkonnakogu valis uue esinaise

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse