Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna Pärnumaa ringkond sai juurde Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond sai 12. veebruaril rikkamaks Ülejõe jaoskonna võrra. Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna

Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna

Malve Marjak 16. veebr. 2016

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond sai 12.veebruaril rikkamaks Ülejõe jaoskonna võrra.

Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna
Pildil jaoskonna esinaine Kristiina Sireli (paremal) ja aseesinaine Janeli Ots Vändra Sprindil 2016 jõuvarusid kogumas.
Vajadus ja idee koorus välja mitmest aspektist: Pärnu jaoskond paisus järjest suuremaks ning tahe uusi tegev- kui ka noorliikmeid kaasata läbi ühise loodushuvi rohkem tegevustesse. Mõte oli luua nn Metsa jaoskond, kuhu kuuluksid need naised, kellele meeldib käia metsas. Asutamiskoosoleku esmaseks ülesandeks oli mõelda jaoskonnale nimi. Ajalugu kirjutab, et EW ajal oli Pärnumaal kaks ringkonda, Pärnu ja Pärnumaa. Pärnu ringkonnas oli 1939. aastal 7 jaoskonda: I jsk, II jsk, III jsk, Papiniidu, Rääma, Raeküla ja Ülejõe. Vaidluseks nime osas ei läinud, sest ainuke, mis metsa ja loodusega kõige paremini sobis oli Ülejõe, mis saigi vastloodud jaoskonna nimeks. Meie kokkuhoidlikkus näitas end juba esimesel koosoleku, kus kõik otsused said vastu võetud ühehäälselt.


Ülejõe jaoskonna esinaiseks valiti Kristiina Sireli ja aseesinaiseks Janeli Ots. Jaoskonna juhatuse liikmeteks: Gerli Laagus, Marje Arumäe, Piret Saarts ning asendusliikmeks Evelin Pärna.

Metsas näeme!

FastLion CMS

Pärnumaa ringkond sai juurde

Pärnumaa ringkond sai juurde

Pildil jaoskonna esinaine Kristiina Sireli (paremal) ja aseesinaine Janeli Ots Vändra Sprindil 2016 jõuvarusid kogumas Vajadus ja idee koorus välja mitmest aspektist: Pärnu jaoskond paisus järjest suuremaks ning tahe uusi tegev- kui ka noorliikmeid kaasata läbi ühise loodushuvi rohkem tegevustesse Naiskodukaitse Pärnumaa ringkond sai 12.veebruaril rikkamaks Ülejõe jaoskonna võrra.

Pärnumaa ringkond sai juurde Ülejõe jaoskonna

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse