Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira Naiskodukaitsjate esindajad külastavad homme, 11. veebruaril Viira Kodu, et üle anda sealsete noorte tarbeks kogutud esemed. eu Foto Liina Toome ← Eelmine Käed külge ühiseks tööks – Ühistöö! Järgmine → Pärnu jaoskond pidas esimese üldkoosoleku Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori

Anneli Rabbi 10. veebr. 2016

Naiskodukaitsjate esindajad külastavad homme, 11. veebruaril Viira Kodu, et üle anda sealsete noorte tarbeks kogutud esemed.

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori
Woolmint Eesti pood Pärnus Foto Liina Toome

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esindajad külastasid Viira Kodu eelmise aasta lõpus, et välja selgitada, millist abi nad vajavad. Kohapeal selgus, et ühe noormehe lemmikartist on Getter Jaani, võtsime temaga ühendust ja jõulude paiku käis Getter neil külas.

 

Viira Kodu elanike toetuseks on Liina Toome eestvedamisel läbi viidud korjandus. Erinevaid esemeid on saadud nii naiskodukaitsjatelt, eraisikutelt kui ka firmadelt, näiteks Woolmint Eesti, kes annetas erinevaid lõngasid. Saabuvaks sõbrapäevaks saadab kingitused igale Viira kodu elanikule ka Ursus OÜ.  Esemetest on kogutud käsitööasju, nt heegelniite, pärleid, paelu, nõelu, kudumisvardaid, puupõletusaparaat jms. Lisaks veel ka meeste riideid ja jalanõusid. Naiskodukaitsjad saadavad Viira Kodu elanikele omavalmistatud mahla ja moosi.

 

Kuna Viira Kodu on rajatud endisesse koolimajja, tuli majaga kaasa erinevaid asju, mida nad ise ei soovi kasutada. Jätkutegevusena pakuvad naiskodukaitsjad abi asjade üles pildistamisel oksjoni tarbeks, et anda asjadele uus väärtus. Osta.ee-ga on juba ühendust võetud, et välja selgitada kuidas on võimalik heategevuse tarbeks ilma oksjonitasudeta asju müüki panna.

 

Viira Kodust on saanud kodu psüühiliste erivajadustega ja puuetega noortele, mis annab neile võimaluse alustada iseseisvat elu nende vajadusi ja eripära toetavas keskkonnas. Viira Kodu on koht hoolealuste elukestvaks arenguks ja mõtestatud tegevuseks. Kogukonnas elamine annab psüühiliste erivajadustega ja puuetega noortele võimaluse eneseväärikuse säilitamiseks läbi võimetekohase töö ning omapoolse võimetekohase panustamise ühiskonda. Lisainfo: viirakodu.eu

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori
Foto Liina Toome

FastLion CMS

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira

Woolmint Eesti pood Pärnus Foto Liina Toome Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonna esindajad külastasid Viira Kodu eelmise aasta lõpus, et välja selgitada, millist abi nad vajavad Kohapeal selgus, et ühe noormehe lemmikartist on Getter Jaani, võtsime temaga ühendust ja jõulude paiku käis Getter neil külas Naiskodukaitsjate esindajad külastavad homme, 11. veebruaril Viira Kodu, et üle anda sealsete noorte tarbeks kogutud esemed.

Pärnumaa Naiskodukaitsjad rõõmustavad Viira kodu noori

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse