Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Pärnakate rahulik spordipäev Pärnakate rahulik spordipäev 17. jaanuaril Pärnumaa ringkonnas toimunud talvine spordipäev konti ei murdnud, sest igaüks sai ise valida oma distantsi. ← Eelmine Pärnakad valmistusid jõuludeks Järgmine → Käed külge ühiseks tööks – Ühistöö! Pärnakate rahulik spordipäev

Pärnakate rahulik spordipäev

Karmen Vesselov 18. jaan. 2016

17. jaanuaril Pärnumaa ringkonnas toimunud talvine spordipäev konti ei murdnud, sest igaüks sai ise valida oma distantsi.

Juba laupäeva hommikul oli selge, et igasugused vabandused tuleb unustada ja lõunaks ringkonna spordipäevale minna, sest sellist imekena talveilma ei saanud ju raisku lasta.

 

Seekordse spordipäeva sisuks oli plaanitud kena jalgsimatk algusega jõe ligidusest Kaitseliidu lasketiiru juurest. Määratud ajaks tuli kohale kümmekond vaprat naist, kellest osadel olid kaasas ka lapsed. Ilm oli vahelduv – lumesaju vahel piilus pilve vahelt päike, et siis jälle hallide ähvardavate pilvede varju kaduda. Väikeseks jalgsimatkaks oli see väga sobiv – mitte liiga külm, mitte liiga tuuline.

 

Jalutuskäigu pikkuse ja liikumiskiiruse sai igaüks ise valida. Mõned otsustasid meiega liituda hiljem, teised aga olid jällegi väledamad ja liikusid oma pundiga eespool. Ja mõni eriti tubli saabus meie juurde hoopis mööda jõge suuskadel.

 

Päeva lõpuks oli spordigrupi juhil ja matkapäeva korraldajal Maiel ka üllatus varuks. Kõik osalejad said kuldse medali ja, mis kõige vägevam, termoses soojas hoitud pirukaid! Mõnusalt jalutades ja maailmaasjadest lobisedes veedetud pärastlõuna sai sellega väärika lõpu. Aga me teeme seda mõnikord jälle.

FastLion CMS

Pärnakate rahulik spordipäev

Pärnakate rahulik spordipäev

Juba laupäeva hommikul oli selge, et igasugused vabandused tuleb unustada ja lõunaks ringkonna spordipäevale minna, sest sellist imekena talveilma ei saanud ju raisku lasta Seekordse spordipäeva sisuks oli plaanitud kena jalgsimatk algusega jõe ligidusest Kaitseliidu lasketiiru juurest 17. jaanuaril Pärnumaa ringkonnas toimunud talvine spordipäev konti ei murdnud, sest igaüks sai ise valida oma distantsi.

Pärnakate rahulik spordipäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse