Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada 11. -13. oktoobril kogunesid tegusad naised Rakverre avalike suhete kursusele. Kolmel päeval saadi Viru malevas praktilisi näpunäiteid nii fototöötluses, reklaami kujundamises, meediasuhtluses ja sisekommunikatsiooni parendamises kui ka internetis tehtava avalike suhete töö osas. Foto: Ain Liiva Avalikud suhted Erialaõpe ← Eelmine Esinaise Airi Toominga kõne Naiskodukaitse aastapäeval Järgmine → Lennukad naiskodukaitsjad Kotkalennul Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha

Kadi Kass 14. okt. 2019

11.-13. oktoobril kogunesid tegusad naised Rakverre avalike suhete kursusele.

Kolmel päeval saadi Viru malevas praktilisi näpunäiteid nii fototöötluses, reklaami kujundamises, meediasuhtluses ja sisekommunikatsiooni parendamises kui ka internetis tehtava avalike suhete töö osas.

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha
Foto: Kristel Kitsing

Kursusele ei saanud tulla nö mütsiga lööma, vaid eeltööna pidid õppurid juba kodus valmis kirjutama pressiteate "Ole valmis!" äpi kohta ja kujundama Maakaitsepäeva plakati.

Koolitama oli kutsutud erinevad oma ala asjatundjad ja praktikud - Rakvere teatri turundusjuht Laila Talunik, ajalehe Virumaa Teataja peatoimetaja kt Kristi Ehrlich, ajakirja Vegan omanik ja kujundaja Marimäe Kesküla, fotograaf Ain Liiva, Haljala vallavalitsuse avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi ning ka Tartu ringkonna instruktor Leane Morits. 

Lisaks uute teadmiste omandamisele jagasid kohaletulnud ka seniseid kogemusi ja praktikaid. Teemakohsed arutelud jätkusid kohvi- ja söögipausidel ning kuni hilisõhtuni välja. 

Mõnusa lisaväärtusena pakkus Viru ringkond osalejatele reedel orienteerumismängu öises põnevas Rakveres, mis läbi ülesannete lahendamise pakkus võimalust tutvuda linnaga.

Laupäeva õhtuks oli kutsutud Vähiravifondi „Kingitud elu“ tegevjuht Katrin Kuusemäe, kes andis ülevaate nende fondi sõnumite edastamise võimalustest, inimeste kaasamisest ja laiema pildi nägemise olulisusest.

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha
Foto: Kristel Kitsing
Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha
Foto: Kristel Kitsing
Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha
Foto: Kristel Kitsing

Kursuse ülem, praegune Viru ringkonna AVS grupi juhi abi ütles, et ta on vorminud seda nädalavahetust lähtuvalt ainekavast võimalikult mitmekesiseks ja praktiliseks. "Naiskodukaitse avalike suhete kursus on minu hinnangul väga tõhus ja omandatud teadmised koheselt praktikas rakendatavad. See kursus varustab naiskodukaisjaid tööriistadega, mis aitavad mõjusalt kirjutada, üritusi korraldada, meediaga suhelda, infomaterjale kujundada jne, aga puudu jääb tagasisidest," sedastas Kitsing.
"Kaasasin õppust läbi viima oma ala praktikuid väljapoolt organisatsiooni just seetõttu, et analüüsida meie seni  selles valdkonnas tehtud tööd ning tuua varasalve uusi häid praktikaid ," märkis igapäevaselt kohalikus omavalitsuse töötav meediaspetsialist.

Teda valdas kursuse lõppedes rahuluolu. "Osalejad töötasid akiivselt kaasa ning mulle tundus, et  igaüks lahkus pühapäeval sära silmis ja kuklas pakitsemas vähemalt üks väärt idee, mida oma koduringkonnas koheselt rakendada. Motiveeritud ja teotahet täis naiskodukaitsjad - mis saaks eestvedajale olla veel parim kingitus tehtud tööst," rõõmustas kursuse ülem.

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha
Foto: Ain Liiva

FastLion CMS

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada

Foto: Kristel Kitsing Kursusele ei saanud tulla nö mütsiga lööma, vaid eeltööna pidid õppurid juba kodus valmis kirjutama pressiteate "Ole valmis!" äpi kohta ja kujundama Maakaitsepäeva plakati Koolitama oli kutsutud erinevad oma ala asjatundjad ja praktikud - Rakvere teatri turundusjuht Laila Talunik, ajalehe Virumaa Teataja peatoimetaja kt Kristi Ehrlich, ajakirja Vegan omanik ja kujundaja Marimäe Kesküla, fotograaf Ain Liiva, Haljala vallavalitsuse avaliku teabe spetsialist Katrin Kivi ning ka Tartu ringkonna instruktor Leane Morits 11.-13. oktoobril kogunesid tegusad naised Rakverre avalike suhete kursusele.Kolmel päeval saadi Viru malevas praktilisi näpunäiteid nii fototöötluses, reklaami kujundamises, meediasuhtluses ja sisekommunikatsiooni parendamises kui ka internetis tehtava avalike suhete töö osas.

Õppisime, kuidas Naiskodukaitse sada korda kuulsamaks teha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse