Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa Naiskodukaitse Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse koostöös valititänavu esmakordselt Järvamaa aasta ema. Emadepäeval Paide kultuurikeskusespeetud kontserdil kuulutati Järvamaa aasta emaks üheksa lapse ema AilePent. Järva aasta ema Aile Pent ← Eelmine Saare maakonna aasta ema 2010 on Anu Rannama Järgmine → Naiskodukaitse koormusmatka võitsid saarlased Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema

Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema

T.Kuuse 10. mail 2010

Naiskodukaitse Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse koostöös valititänavu esmakordselt Järvamaa aasta ema. Emadepäeval Paide kultuurikeskusespeetud kontserdil kuulutati Järvamaa aasta emaks üheksa lapse ema AilePent.

Ema kandidatuuri konkursile esitanud tütre Ave Pendi sõnul on Aile lihtsalt maailma parim ema. «Minu ema on väga suure südamega inimene ja suutnud viimased 18 aastat (peale abikaasa surma) põhimõtteliselt üksi kasvatada üles üheksa ühist last ja olnud super vanema oma kümnele lapselapsele, kirjutas Ave Pent.
Ta lisas, et emal on jagunud soojust ja abivalmidust kõigile.
«
Ema on suutnud meid kõiki korralikult koolitada ja me saame oma elus edukalt hakkama emalt kaasa saadud elu põhitõdedega. Ema on alati andnud endast maksimumi, et lapsed ja lapselapsed saaksid elus valida meelepärase ja samas õige tee, » kirjutas Ave Pent.

Aile Pent tunnistas, et tiitli omistamine tuli talle üllatusena. «Olen
väga liigutatud ja tänulik. Jalad värisevad veel praegugi ja raske on
leida sõnu - nii suur oli üllatus,» tunnistas Aile Pent pärast
tseremooniat.

Järva maavanem Tiina Oraste lausus kontserdil peetud kõnes, et emadepäev on päev, kus võiks mõelda kõige tähtsamale - armastusele.
«Armastus on väga mitmetahuline tunne ja seda on väga raske üheselt ning ammendavalt kirjeldada. Armastus on tundeline ja mõtteline side. Ema armastus on neist erinevaist tahkudest kõige tugevam, kõige võimsam, kõige ilusam. See tunne saab osaks veel sündimata lapsele ja ei katke kunagi. Selle armastuse viime meie, emad, endaga kaasa igavikku, » sõnas Oraste.

Järvamaa aasta ema Aile Pent sai kingituseks Järvamaa kunstniku Resa Tiitsmaa poolt tehtud nuku, mis on aasta ema näo järgi valmistatud ja mille kleiti kaunistavad üheksa kaunist lille; sümboolselt tähistamaks Aile Pendi poolt üles kasvatud üheksat last.
Lisaks on aasta emal võimalus koos kaaslasega veeta aega Jäneda
lõõgastuskeskuses. Samuti kingiti talle ilu ja tervisesalongi Eleen
kinkekaart.

Järvamaa aasta ema konkursile esitati 11 kandidaati üle Järvamaa. Kõik nominendid olid palutud koos peredega ka emadepäeva kontserdile ning neid tänati lillekimbu ja meeleolukate hetkedega kontserdile järgnenud kohvilauas.

Aasta ema konkursi korraldas Naiskodukaitse Järva ringkond koostöös
maavalitsusega. Konkursi hindajatekogusse kuulus Järva maavanem, kolm naiskodukaitsjat ja kolm Järvamaa aktiivset ühiskonnategelast. Emadepäeva kontserdi pani kokku spordiklubi Hotsport.


Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema
Järva aasta ema Aile Pent

FastLion CMS

Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa

Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa

Ema kandidatuuri konkursile esitanud tütre Ave Pendi sõnul on Aile lihtsalt maailma parim ema « Minu ema on väga suure südamega inimene ja suutnud viimased 18 aastat (peale abikaasa surma) põhimõtteliselt üksi kasvatada üles üheksa ühist last ja olnud super vanema oma kümnele lapselapsele, kirjutas Ave Pent Naiskodukaitse Järva ringkonna ja Järva maavalitsuse koostöös valititänavu esmakordselt Järvamaa aasta ema. Emadepäeval Paide kultuurikeskusespeetud kontserdil kuulutati Järvamaa aasta emaks üheksa lapse ema AilePent.

Naiskodukaitsjate eestvedamisel valiti Järvamaa aasta ema

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse