Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele 12. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond laagri, kuhu kaasab Vinniperekodu 14 last. Teist aastat naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatavastheategevuslikust laagrist on välja kujunemas traditsioon. aasta matk koos perekodu lastega ← Eelmine Lõppes kaheksas välikokakursus Järgmine → Iga alluv on oma juhile ekspert Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager

Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager

Kristel Kitsing 10. augustil 2010

12. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond laagri, kuhu kaasab Vinniperekodu 14 last. Teist aastat naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatavastheategevuslikust laagrist on välja kujunemas traditsioon.

8-12-aastastele Vinni perekodu lastele viiakse laager läbi väljasõiduga Võsule, kus
noortega plaanitakse koos teha käsitööd ja spordivõistlusi. Laagris joonistatakse ka ühiselt suur pilt, mis jääb kaunistama Naiskodukaitse Võsu õppe- ja puhkekeskuse seina.

Teist aastat Vinni perekodu ja Naiskodukaitse Viru ringkonna koostöö eestvedaja naiskodukaitsja Velli Ehasalu sõnul annab laager koduinimesele võimaluse tutvuda lastekodulastega, et saada aimu kodulaste ja lastekodulaste mõtlemise ja käitumise erinevustest ning sarnasustest. 

Kuigi laste endi jaoks on aastaringselt üsna mitmeid üritusi ja eriti suvel ning heategevus pole otseselt Naiskodukaitse eesmärgipärane ülesanne, arvab Ehasalu, et üks väärikas vabatahtliku organisatsiooni liige võiks vaadata natuke ka teises suunas.

„Heategevus pole otseselt meie organisatsiooni eesmärgipärane ülesanne ja Kaitseliit pole siiani sellesse liini väga panustanud. Kuna Kaitseliit on üle-eestiline organisatsioon, mis on tegelikult vabatahtlikest koosnev ja mille tegevus peaks olema rahva hüvanguks, siis miks mitte ka natuke teise suunda vaadata ja heategevuse
vallas ennast teostada,“ selgitas Ehasalu.

Heategevuslikul tasandil koostööde arendamine ei jää Viru naiskodukaitsjatele viimaseks „Lastekodulastega on plaan koostööd jätkata ka tuleval aastal, aga järgmise aasta tööplaanis on juba kirjas ka matk suurte peredega,“ sõnas Ehasalu.

Eelmisel aastal korraldati lastekodulastele sügismatk Võsu suvilast Käsmu ja tagasi, vahepeal õpiti metsatarkusi.

Lisainfo:
Velli Ehasalu

56686856
Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager
2009. aasta matk koos perekodu lastega

FastLion CMS

Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele

Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele

8-12-aastastele Vinni perekodu lastele viiakse laager läbi väljasõiduga Võsule, kus noortega plaanitakse koos teha käsitööd ja spordivõistlusi Laagris joonistatakse ka ühiselt suur pilt, mis jääb kaunistama Naiskodukaitse Võsu õppe- ja puhkekeskuse seina 12. augustil korraldab Naiskodukaitse Viru ringkond laagri, kuhu kaasab Vinniperekodu 14 last. Teist aastat naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatavastheategevuslikust laagrist on välja kujunemas traditsioon.

Naiskodukaitsjate eestvedamisel korraldatakse lastekodulastele laager

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse