Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises 10. -12. oktoobrini võtavad kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda Viljandimaal Vana-Võidus mõõtu esmaabialastes teadmistes. Meditsiin Võistlused ← Eelmine Naiskodukaitse parimad välitoitlustajad tulevad Alutaguse ringkonnast Järgmine → Naiskodukaitse esmaabi erialavõistluse võitis Pärnumaa ringkond Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

Lembe Lahtmaa, Naiskodukaitse Sakala ringkonna avalike suhete grupi juht 9. oktoobiril 2014

10.-12. oktoobrini võtavad kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda Viljandimaal Vana-Võidus mõõtu esmaabialastes teadmistes.

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

Võistkondadel on võimalus näidata oma oskusi põletuste esmaabis, kannatanu transportimises ning esmaabi andmises autoavarii tagajärjel tekkinud traumade likvideerimises. Lisaks saavad osalejad juurde uusi pääste- ning lahingmeditsiini alaseid teadmisi.

 

Erialavõistluse peakorraldaja Urve Loit ütleb, et kõik, kes on otsustanud kohale tulla, on juba võitjad. "Kindlasti saavad situatsioonülesanded ja õpitoad olema omanäolised ja väga huvitavad, oma oskusi ja teadmisi saavad naised näidata nii tsiviil-, pääste- kui lahingmeditsiini ülesandeid lahendades."

 

Urve sõnul peaksid võistlejad rõhku panema ka olukorra hindamisele ja meeskonnatööle. Ta lisab, et suure töö on võistluse kordaminekust ära teinud Naiskodukaitse esmaabiinstruktorid, kelle jaoks erialavõistlus saab olema samuti õpetliku iseloomuga, aitamaks järgmisi esmaabi väljaõppeid veelgi eesmärgipärasemaks muuta.

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises
Foto: Elisa Jakson

 

Esmaabi erialavõistluse eesmärk on arendada Naiskodukaitse esmaabialast väljaõpet ning anda liikmetele läbi õpitubade ja kogemuste juurde uusi esmaabiteadmisi ja –oskusi. Peale selle selgitatakse välja parimate esmaabialaste oskuste ja teadmistega ringkonnad.

 

Esmaabi erialavõistlust korraldatakse alates 2008. aastast üle aasta ja tänavu neljandat korda. Võistlus avatakse laupäeval kell 9.15 Vana-Võidu Ühendatud Kutsekeskkooli õpilaskodu ees.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

Võistkondadel on võimalus näidata oma oskusi põletuste esmaabis, kannatanu transportimises ning esmaabi andmises autoavarii tagajärjel tekkinud traumade likvideerimises Lisaks saavad osalejad juurde uusi pääste- ning lahingmeditsiini alaseid teadmisi 10.-12. oktoobrini võtavad kõik 15 Naiskodukaitse ringkonda Viljandimaal Vana-Võidus mõõtu esmaabialastes teadmistes.

Naiskodukaitsjad võistlevad esmaabi andmises

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse