Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha Naiskodukaitsjatele iseloomulikult oldi ka sel aastal Võidupüha ja Maakaitsepäeva aegu väga tegusad ja naisi jätkus igas maakonnas nii paraadil marssima kui ka sõdurisuppi keetma-jagama. ← Eelmine Igapäevaturvalisuse kursus koolitab naiskodukaitsjaid teadlikemaks Järgmine → Veel 10 päeva saab hääletada oma lemmikpildi poolt Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha

Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha

25. juunil 2010

Naiskodukaitsjatele iseloomulikult oldi ka sel aastal Võidupüha ja Maakaitsepäeva aegu väga tegusad ja naisi jätkus igas maakonnas nii paraadil marssima kui ka sõdurisuppi keetma-jagama.

Et tänavu toimus Võidupüha paraad Viljandis, siis lasus peamine raskus just Sakala ringkonnal, lisaks osalesid paraadil naiskodukaitsjad Võru, Tartu, Põlva ja Valga ringkonnast. Kokku seisis paraadrivis 61 naiskodukaitsjat.

 

Üle terve Eesti võis naisi kohata nii rivis kui ka infotelkides, nii spordivõistlustel kui ka tseremooniatel pärgi asetamas….

 

Tallinna ringkonna vabatahtlikud juhid olid 22.juunil koos Kaitseliidu, Kodutütarde ja Noorte Kotkaste esindajatega tulevalves Vabadussõja Võidusamba juures. Mälestustuld valvasid ringkonna esinaine, aseesinaine ja jaoskondade esinaised, aseesinaised ning erialarühmade juhid.

 

Jõgeva ringkonna naised olid rivis Põltsamaal, kus nad peale paraadi jõudsid jagada nii linnarahvale kui ka paraadist osavõtnutele lisaks sõdurisupile ka enda küpsetatud sõõrikuid.

 

Tänavu 85. juubeliaastat tähistavad Saaremaa naiskodukaitsjad olid esimest korda pärast 1939. aastat taas Kuressaares rivis! Valjalas aga toimus „sportlik-strateegiline“ jalgpallilahing naiskodukaitsjate ja kaitseliitlaste vahel.

 

Ka Tartu ringkonna naised osalesid 23.juuunil Pala valla külade spordivõistlusel ning saatsid võidutuld koos Pala vallavanemaga.

 

Sama tegusad olid muidugi kõik ringkonnad Alutagusest Võruni ning Võidupüha tähistamine kui üks olulisi traditsioone oli naiskodukaitsjate jaoks töörohke ja samas ka rõõmu pakkuv sündmus ka sel aastal.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha

Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha

Et tänavu toimus Võidupüha paraad Viljandis, siis lasus peamine raskus just Sakala ringkonnal, lisaks osalesid paraadil naiskodukaitsjad Võru, Tartu, Põlva ja Valga ringkonnast Kokku seisis paraadrivis 61 naiskodukaitsjat Naiskodukaitsjatele iseloomulikult oldi ka sel aastal Võidupüha ja Maakaitsepäeva aegu väga tegusad ja naisi jätkus igas maakonnas nii paraadil marssima kui ka sõdurisuppi keetma-jagama.

Naiskodukaitsjad tähistamas Võidupüha

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse