Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada riigikaitsesse Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada Naiskodukaitse Viru ringkond korraldab 26. märtsi keskpäeval Vinni-Pajusti gümnaasiumis tutvustusürituse, et jagada kogemusi, kuidas saab iga naine anda oma panuse turvalisemasse Eestisse. Avalikud suhted Koostöö Ole valmis! Side ja staap Uued liikmed ← Eelmine Naiskodukaitsjad õpetasid hakkama saama ootamatutes olukordades Järgmine → Jalgrattasportlane naasis Scoutsrännakult võiduga Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada riigikaitsesse

Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada riigikaitsesse

Kristel Kitsing 25. märtsil 2023

Naiskodukaitse Viru ringkond korraldab 26. märtsi keskpäeval Vinni-Pajusti gümnaasiumis tutvustusürituse, et jagada kogemusi, kuidas saab iga naine anda oma panuse turvalisemasse Eestisse.

Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada riigikaitsesse
1. aprillil algab kümnendat korda Sinilillekampaania “Anname au!”, millesse panustavad ka naiskodukaitsjad. Möödunud aastal said märgi rinda ka Vinni vallavanem Rauno Võrno (paremal) ja abivallavanem Eerik Lumiste. Foto: Tuuli Teiva

Naiskodukaitse Viru ringkonna aseesinaine Mariella Liivak sõnas, et eesmärk on tutvustada Naiskodukaitset üldiselt ja erinevaid võimalusi riigikaitsesse panustamisel.

 

„Oma kogemusi jagavad naised, kes relv õlal meestega võrdselt õppustel osalevad, aga ka need, kes näiteks elanikke erinevateks ootamatuteks olukordadeks ette valmistavad,“ kõneles Liivak ja viitas organisatsiooni mitmekülgsetele võimalustele.

 

Aseesinaise sõnul on aktuaalseks tõusnud ka Vinni piirkonnas jaoskonna loomine. „See sõltub huvilistest, aga Vinni vallas võiks see olla küll. Täna koonduvad seal piirkonnas elavad naiskodukaitsjad Rakvere alla.“

 

Kohtumisele on oodatud inimesed, kes otsivad vastuseid küsimustele, mis on Naiskodukaitse ning kuidas see riigikaitsesse puutub; kas huviline on õiges eas, et liituda; mis on naiskodukaitsja õigused, kohustused ja võimalused; kuidas relvata turvalisemasse Eestisse panustada; kuidas sõjalises riigikaitses kaasa lüüa ning mis inimesest kümne aasta pärast Naiskodukaitses saab.

 

Üritusele on oodatud kõik huvilised igas vanuses, sest see on Naiskodukaitse infoüritus, mis osalejaid millekski ei kohusta.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada

Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada

1 aprillil algab kümnendat korda Sinilillekampaania “Anname au!”, millesse panustavad ka naiskodukaitsjad Naiskodukaitse Viru ringkond korraldab 26. märtsi keskpäeval Vinni-Pajusti gümnaasiumis tutvustusürituse, et jagada kogemusi, kuidas saab iga naine anda oma panuse turvalisemasse Eestisse.

Naiskodukaitsjad räägivad võimalusest panustada riigikaitsesse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse