Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük. ← Eelmine Põlva ringkonna meeleolukas aastalõpp Järgmine → Peale on tulemas uued organisatsiooniõpetuse instruktorid Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Marilin Prants 22. dets. 2010

Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük.

Seekord kogusime müügiks sobilikku käsitööd ringkonna meililisti kaudu üleskutset levitades. Meie suureks rõõmuks kogunes peale toimeka toitlustusgrupi motivatsiooniüritusel valmistatud hoidiste ka kahe laua jagu erineva suuruse, kuju ning otstarbega isemeisterdatuid esemeid.

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi
Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

13. detsembri õhtul Kaitseliidu Tallinna maleva ja Naiskodukaitse Tallinna ringkonna laste jõulupeol toimunud jõulumüügil oli kauplemine hoogne: ostjate silmad särasid kaunite esemete vahel sobivaimat valides ja müüjate suust kõlas ainult kiidusõnu tublide naiskodukaitsjate aadressil, kes pimedatel sügisõhtutel vardaid, nõelu või midagi muud liigutanud olid.

 

Kokkuvõttes sai sellel aastal kogutud heategevuseks 3102 krooni (198,25 eurot), mille eest ostame Tallinna Lastekodu Imikute ja Puuetega laste keskusele mähkimislaua-kummuti.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

Seekord kogusime müügiks sobilikku käsitööd ringkonna meililisti kaudu üleskutset levitades Meie suureks rõõmuks kogunes peale toimeka toitlustusgrupi motivatsiooniüritusel valmistatud hoidiste ka kahe laua jagu erineva suuruse, kuju ning otstarbega isemeisterdatuid esemeid Tallinna ringkond on enda südameasjaks võtnud ajalooliselt ettetallatud radu käia ning endast nõrgemaid toetada - eelmise aasta eeskuju järgides toimus ka seekord heategevuslik jõulumüük.

Naiskodukaitsjad korraldasid heategevusmüügi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse