Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid Käesoleval laupäeval toimus esmakordselt Pärnumaa ringkonna Kodutütarde ja Naiskodukaitse laskevõistlus. Kokku osales 2 Naiskodukaitse ja 6 Kodutütarde neljaliikmelist võistkonda. Lisaks võistkondlikule arvestusele selgitati individuaalsed parimad õhu- ja sportpüssist, naistel õhupüstolist ja tüdrukutel täpsusviskes. ← Eelmine Pärnu naised jagasid Eesti ja Ukraina värvides lõngakomplekte Järgmine → Pärnu politseijaoskonna külastus ning loeng teemal ’’Varavastased kuriteod’’ Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel

Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel

Ave Rallmann 9. nov. 2014

Käesoleval laupäeval toimus esmakordselt Pärnumaa ringkonna Kodutütarde ja Naiskodukaitse laskevõistlus. Kokku osales 2 Naiskodukaitse ja 6 Kodutütarde neljaliikmelist võistkonda. Lisaks võistkondlikule arvestusele selgitati individuaalsed parimad õhu- ja sportpüssist, naistel õhupüstolist ja tüdrukutel täpsusviskes.

Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel
Võistluspäev päädis ühise tordisöömisega.

Individuaalselt võitis sportpüssi kodutütar Marie Ruumet.  Õhupüssis oli parim kodutütar Ranne Kuldmaa.  Naistest  sai õhupüstoli laskmises parimaks Anneli Rabbi ja tüdrukutel täpsusviskes Maarja Kauniste.

 

Võistkondlikus arvestuses võitis esikoha Naiskodukaitse II võistkond koosseisus Anneli Rabbi, Kaire Nõmm, Piret Saarts ja Ave Rallmann. Järgnesid Naiskodukaitse I võistkond (Margit Veltson, Karmen Vesselov, Ilona Tagapere, Ebe-Liis Kopp) ja kodutütarde võistkond Ursa major (Rebeka Vahkal, Ranne Kuldmaa, Anet Keskküla, Kaidi Pikner).

 

Peakohtunik vanemseersant Rainer Ristimets: „Laskevõitluse suurimaks kordaminekuks võib pidada seda, et naiskodukaitsjate ja kodutütarde hulgas leidub nii palju naisi ja tüdrukuid, kes on huvitatud laskespordist. Väga tore on, et saadi kokku rohkelt võistkondi ja inimesi, üle 30ne osavõtja. Lasketulemused näitavad, et on olemas suur laskesportlaste potentsiaal ning kutsun üles tihedamini külastama lasketiiru.“

 

Naiskodukaitse ja Kodutütarde koostööürituste eesmärk on näidata tüdrukutele, et Naiskodukaitse on olemas ja see on nende võimalus panustada riigikaitsesse pärast 18-aastaseks saamist.

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid

Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid

Võistluspäev päädis ühise tordisöömisega Individuaalselt võitis sportpüssi kodutütar Marie Ruumet Käesoleval laupäeval toimus esmakordselt Pärnumaa ringkonna Kodutütarde ja Naiskodukaitse laskevõistlus. Kokku osales 2 Naiskodukaitse ja 6 Kodutütarde neljaliikmelist võistkonda. Lisaks võistkondlikule arvestusele selgitati individuaalsed parimad õhu- ja sportpüssist, naistel õhupüstolist ja tüdrukutel täpsusviskes.

Naiskodukaitsjad ja kodutütred selgitasid parimaid ühisel laskevõistlusel

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse