Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa Pärnumaa naiskodukaitsjad külastasid neljapäeval Kodutütarde Kilingi-Nõmme rühma neidusid ning alustasid ettevalmistusi Pärnumaa aasta ema valimiseks. Seekordse koonduse teema oli maikuus toimuvast sündmusest teavitava plakati kujundamine. Foto autor Liina Toome ← Eelmine Naisi jagus marssima ja ka supikatla taha Järgmine → Pärnumaal peeti esimene ringkonnakogu Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada

Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada

Karmen Vesselov 13. märtsil 2016

Pärnumaa naiskodukaitsjad külastasid neljapäeval Kodutütarde Kilingi-Nõmme rühma neidusid ning alustasid ettevalmistusi Pärnumaa aasta ema valimiseks. Seekordse koonduse teema oli maikuus toimuvast sündmusest teavitava plakati kujundamine.

Kohale jõudes ootas Naiskodukaitse avalike suhete grupi liikmeid üllatus. Möödunud naistepäeva puhul olid noorkotkad valmistanud imelise küpsisetordi. Maiustades sai “jää” kiirelt murtud ja juba enne töölaua taha istumist alustatud asjalik vestlusega.

 

Naiskodukaitsjad arutlesid koos kodutütardega, milline peaks olema üks pilkupüüdev plakat. Ühiselt jõuti arusaamale, et hea plakat hakkab silma ning kannab piisavalt piisavalt infot, et teavitada, millest on jutt või millal üritus toimub. Ka leidsime vastuse küsimusele, miks neil plakatitel tihti nii palju erinevaid logosid on. 

 

Kodutütardel oli juba varem palutud joonistada pilt oma emast. Kohapeal valmistati piltidest arvutifailid ja üheskoos pandi paika kujunduskavand. Seinale projekteeritud arvutipilti said kõik noored näha ja anda kujundajale suuniseid, et tulemus parim oleks. Lõplik kujundus valmib esialgse kavandi järgi professionaali käe all, kuid värvid ja üldine kujundusskeem on juba paigas.

 

Pärnumaa aasta ema konkurss kuulutatakse välja juba järgmisel nädalal ning selleks ajaks saabuvad trükikojast ka plakatid.

 

Aasta ema valivad Pärnumaa kodutütred kolmandat korda. Nominente võib üles seada igaüks ning seda saab teha aprillikuu keskpaigani. Pärnumaa aasta ema 2016 kuulutatakse välja 7. mail. Täpsem info avaldatakse järgmisel nädalal.

Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada
Eesti parimaid reklaame kokkuvõtvas Kuldmuna raamatus olevate plakatite üle arutledes said kodutütred ideid, kuidas oma plakatit kujundada. Foto autor Liina Toome

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa

Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa

Kohale jõudes ootas Naiskodukaitse avalike suhete grupi liikmeid üllatus Möödunud naistepäeva puhul olid noorkotkad valmistanud imelise küpsisetordi Pärnumaa naiskodukaitsjad külastasid neljapäeval Kodutütarde Kilingi-Nõmme rühma neidusid ning alustasid ettevalmistusi Pärnumaa aasta ema valimiseks. Seekordse koonduse teema oli maikuus toimuvast sündmusest teavitava plakati kujundamine.

Naiskodukaitsjad aitavad kodutütardel Pärnumaa aasta ema valimisi korraldada

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse