Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval 27. veebruariks oli kohalik rahvamaja kokku kutsunud kogukonna elanikud, et koos lustida, sportlikult aega veeta ning viimaseid selleaastaseid talverõõme nautida. Kohal oli ka Naiskodukaitset tutvustav telk, kus jagati infot organisatsiooni kohta. Järgmine → Traditsiooniline sinilillejooks Pärnus Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval

Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval

Ivi Korju, Saarde jsk 3. märtsil 2022

27. veebruariks oli kohalik rahvamaja kokku kutsunud kogukonna elanikud, et koos lustida, sportlikult aega veeta ning viimaseid selleaastaseid talverõõme nautida. Kohal oli ka Naiskodukaitset tutvustav telk, kus jagati infot organisatsiooni kohta.

Tükk aega varem planeeritud üritus oli nimetatud kuupäevaks saanud aga sootuks erineva taustsüsteemi. Samal ajal, kui Hele Nööri ja Olga Männik õues lustivale rahvale "Ole valmis!" rakendust tutvustasid ja meie organisatsioonist rääkisid, panid Pärnu-Jaagupi spordikeskuses mitmed teised naiskodukaitsjad hoopis põgenikele vastuvõtupunkti püsti. Ukrainas alanud sõda mõjutas kõigi meeleolu.

Olga Männik jagas oma emotsioone sellest üritusest: "Täna hommikul oli mul kurb  meel - taaskord!  Olen kurb olnud mitu päeva, see kurbus sai alguse juba 24.02, mil maailmas algas taas üks sõda. Kuigi oli Eesti Vabariigi sünnipäev. Ka sünnipäeval olin kurb. Ning öösel tuli palve aidata sõjapõgenikke, kes tulevad Eestisse. Olin juba valmis peale perepäeva üritust ka evakuatsioonigrupile appi jääma.

Kuid täna, siin Pärnu-Jaagupi perepäeval, läks mu meel natuke rõõmsamaks, sest tutvustades Naiskodukaitse tegemisi kahe tunni jooksul, sain ära jagada 5 avalduse blanketti! 5!! Ja seal ei olnud nii palju naisi, kui näiteks Eesti taasiseseisvuspäeval Tallinna Teletorni juures. See saavutus tegi meele rõõmsamaks, sest on veel neid, kes  soovivad panustada oma kogukonda, oma pisikesse, kuid armsasse riiki!"

Viimastel päevadel on huvi Naiskodukaitse vastu tõesti oluliselt kasvanud. Eesti naistel on siin ohtralt võimalusi panustada, et saada teadlikumaks kodanikuks, aidata kaasa meie ühiskonna turvalisusesse, kuid vajadusel ka kaitsta vastavalt oma võimetele Eesti riiki.

Tere tulemast, Eesti naised!

Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval
Olga Männik ja Hele Nööri Naiskodukaitset tutvustamas. Foto: Olga Männik

FastLion CMS

Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval

Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval

Tükk aega varem planeeritud üritus oli nimetatud kuupäevaks saanud aga sootuks erineva taustsüsteemi Samal ajal, kui Hele Nööri ja Olga Männik õues lustivale rahvale "Ole valmis!" rakendust tutvustasid ja meie organisatsioonist rääkisid, panid Pärnu-Jaagupi spordikeskuses mitmed teised naiskodukaitsjad hoopis põgenikele vastuvõtupunkti püsti 27. veebruariks oli kohalik rahvamaja kokku kutsunud kogukonna elanikud, et koos lustida, sportlikult aega veeta ning viimaseid selleaastaseid talverõõme nautida. Kohal oli ka Naiskodukaitset tutvustav telk, kus jagati infot organisatsiooni kohta.

Naiskodukaitsjad Pärnu-Jaagupis perepäeval

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse