Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' ohutushoiulaagrisse Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' 6. -7. augustil 2022 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Kõveri Puhkekeskuses Pärnumaal ning on osalejatele tasuta. ee Ohutushoid Ole valmis! ← Eelmine Evakuatsioonirühmad panid end proovile suurõppusel Siil 2022 Järgmine → Loodi Naiskodukaitse Brüsseli jaoskond Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' ohutushoiulaagrisse

Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' ohutushoiulaagrisse

23. mail 2022

6.-7. augustil 2022 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Kõveri Puhkekeskuses Pärnumaal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' ohutushoiulaagrisse

Laagris saad:
🚑 õppida ja harjutada esmaabi andmist
🔥 proovida ise tuld kustutada
🌲 õppida, kuidas metsas hakkama saada
🔫 püssi lasta
🍳 proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad
😎 maskeerimist
📞 õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole
⛺ ööbida sõduritelgis
🎶 meelelahutust ja chilli
🤩 ja muud põnevat...

Laagri korraldamise eesmärgiks on tõsta inimeste teadlikkust ning valmisolekut erinevateks kriisiolukordadeks. Hädaolukorras käitumise juhised on kõikidele kättesaadavad Naiskodukaitse poolt välja töötatud nutirakenduses “Ole valmis!”. Rakendusest leitavate teadmiste omandamiseks on Naiskodukaitses Ohutushoiu moodul, mis on üheks osaks liikmete kohustuslikust baasväljaõppest. Laager annab organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele hea võimaluse saada praktilistes töötubades teadmisi samadel teemadel.

 

Kohtade arv laagris on piiratud.

REGISTREERUMINE toimub SIIN LINGIL.

Laagrisse saabumine ja lahkumine on Sinu korraldada, meie hoolitseme tegevuse, toitlustuse ning majutuse eest. Parkimisvõimalus olemas.

 
NB! Kui laagris osalemise takistuseks on see, et Sul pole oma 7+ vanuses last kellegagi jätta, siis võta ta kaasa - lastele on laagris ohutusteemalised tegevused.

Kutsu oma sõbrannad ka laagrisse:

https://www.facebook.com/events/673411123724586

LISAINFO JA KÜSIMUSED:

FastLion CMS

Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!''

Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!''

Laagris saad: õppida ja harjutada esmaabi andmist proovida ise tuld kustutada õppida, kuidas metsas hakkama saada püssi lasta proovida, kuidas sõdurid metsas ise süüa teevad maskeerimist õppida, kuidas sidet pidada, kui telefoni ei ole ööbida sõduritelgis meelelahutust ja chilli ja muud põnevat 6.-7. augustil 2022 korraldab Naiskodukaitse taas ohutushoiulaagri organisatsiooni mitte kuuluvatele naistele. Laagri töötubades jagavad naiskodukaitsjad teadmisi, nõuandeid ja praktilisi võtteid esmaabist enesekaitseni. Tegevused annavad võimaluse end proovile panna, kuid on jõukohased igas vanuses ja füüsilises vormis naistele. Laager toimub Kõveri Puhkekeskuses Pärnumaal ning on osalejatele tasuta.

Naiskodukaitse kutsub ''Ole valmis!'' ohutushoiulaagrisse

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse