Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal Täna korraldas Naiskodukaitse kriisivalmiduse teemalise "Ole valmis!" koolituse Kaitseressursside Ameti, Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusuuringute Keskuse töötajatele. Veebikeskkonnas toimunud koolitusel oli teemadeks üldised juhised hädaolukordadeks, kodused kriisivarud, infosõda, enesekaitse infokeskkonnas ning hübriidsõda. ← Eelmine Naiskodukaitse liikmeskond ületas 3000 piiri Järgmine → Sinilille heategevusoksjonil saab teha pakkumisi erinevatele elamustele ja esemetele vehklemiskoolitusest sõjaväelinnaku külastuseni Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal

Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal

7. aprillil 2022

Eile korraldas Naiskodukaitse kriisivalmiduse teemalise "Ole valmis!" koolituse Kaitseressursside Ameti, Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusuuringute Keskuse töötajatele. Veebikeskkonnas toimunud koolitusel osales pisut üle saja inimese.

Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal
Naiskodukaitsja Reelika Rohuste tutvustas koduseid kriisivarusid

Ukraina sõja algamise järel on Naiskodukaitse poole pöördunud nii eraisikuid kui ka terveid ametkondi, kellel sooviks täiendada oma teadmisi kriisiolukordades käitumise ning nendeks valmistumise teemal. Seega on naiskodukaitsjad korraldanud mitmeid füüsilise kokkusaamisega kriisikoolitusi erinevates kohtades üle Eesti, kuid nüüd on tehtud ka paar veebipõhist koolitust.

 

Eilsel "Ole valmis!" veebikoolitusel olid teemadeks üldised juhised hädaolukordadeks, kodused kriisivarud, infosõda, enesekaitse infokeskkonnas ning hübriidsõda. Osalejate tagasiside koolitusele oli positiivne. Kuulajatele meeldis ülevaade kodustest kriisivarudest ning just see, et reaalselt erinevaid asju näha ning praktilisi kasutusnippe kuulda sai. Kõrva taha pandi ka näpunäiteid digiturvalisuse teemal, üheskoos arutleti, milliseid hädaolukordasid Eestis üldse ette tulla võib ning kuidas nendeks valmistuda võiks. Kinnitust sai taas see, et teades, mida teha ja kuidas valmistuda, on ärevus hinges väiksem.

 

Varasemalt on Naiskodukaitse korraldanud sarnase koolituse ka Terviseameti töötajatele, kus osalejaid oli samuti saja inimese ringis.

FastLion CMS

Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal

Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal

Naiskodukaitsja Reelika Rohuste tutvustas koduseid kriisivarusid Ukraina sõja algamise järel on Naiskodukaitse poole pöördunud nii eraisikuid kui ka terveid ametkondi, kellel sooviks täiendada oma teadmisi kriisiolukordades käitumise ning nendeks valmistumise teemal Seega on naiskodukaitsjad korraldanud mitmeid füüsilise kokkusaamisega kriisikoolitusi erinevates kohtades üle Eesti, kuid nüüd on tehtud ka paar veebipõhist koolitust Eile korraldas Naiskodukaitse kriisivalmiduse teemalise "Ole valmis!" koolituse Kaitseressursside Ameti, Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusuuringute Keskuse töötajatele. Veebikeskkonnas toimunud koolitusel osales pisut üle saja inimese.

Naiskodukaitse koolitab kriisivalmiduse teemal

Täna korraldas Naiskodukaitse kriisivalmiduse teemalise "Ole valmis!" koolituse Kaitseressursside Ameti, Maaeluministeeriumi ja Põllumajandusuuringute Keskuse töötajatele. Veebikeskkonnas toimunud koolitusel oli teemadeks üldised juhised hädaolukordadeks, kodused kriisivarud, infosõda, enesekaitse infokeskkonnas ning hübriidsõda.
www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse