Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad Kaitseliidu Võrumaa maleva staabis (Võru, Karja 22) on kolmapäeval, 28. oktoobril kell 15. 00 – 19. 00 Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav üritus, mille eesmärk on tutvustada organisatsiooni laiemalt ning kutsuda huvilisi Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega liituma. 5284474 ← Eelmine Naiskodukaitsjad tutvusid Soome riigikaitselise koolitusmudeliga Järgmine → Avalike suhete pilootkursuse lõpetas üle tosina naiskodukaitsja Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla

Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla

M.Maask 27. okt. 2009

Kaitseliidu Võrumaa maleva staabis (Võru, Karja 22) on kolmapäeval, 28.oktoobril kell 15.00 – 19.00 Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav üritus, mille eesmärk on tutvustada organisatsiooni laiemalt ning kutsuda huvilisi Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega liituma.

Kavas on mitmesugused organisatsiooni tegevust tutvustavad mängulised ülesanded. Tutvuda esmaabi andmisega ja osaleda näitlikul staabitöö ülesandel. On võimalus lasta nii air-soft relvadest kui ka laskesimulaatoriga. Samas on näha relva ja varustuse näitust ning plaanis on ka Kaitseliitu ja Naiskodukaitset tutvustavate filmide vaatamine. Kõigile jagatakse sõdurisuppi.

Täpsem info ürituse kohta
Merlit Maask
Naiskodukaitse instruktor
Tel. 5284474

Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla

FastLion CMS

Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad

Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad

Kavas on mitmesugused organisatsiooni tegevust tutvustavad mängulised ülesanded Tutvuda esmaabi andmisega ja osaleda näitlikul staabitöö ülesandel Kaitseliidu Võrumaa maleva staabis (Võru, Karja 22) on kolmapäeval, 28.oktoobril kell 15.00 – 19.00 Kaitseliidu ja Naiskodukaitse tegevust tutvustav üritus, mille eesmärk on tutvustada organisatsiooni laiemalt ning kutsuda huvilisi Kaitseliidu ja Naiskodukaitsega liituma.

Naiskodukaitse ja Kaitseliit ootavad huvilisi Võrru külla

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse