Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu! Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu! aastapäeva Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!

Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!

16. augustil 2017
Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!
Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! 2017. aasta kuuendas numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele.
 
Käesolevas väljaandes vaatame, milleks on vaja Naiskodukaitset ning milliseid võimalused on organisatsiooni liikmetel riigikaitsesse panustamiseks; kes on LNO ja millega ta tegeleb ning kuidas aasta naiskodukaitsja alustatu alati lõpuni viib.

Lisaks õpetab kogenud meedik Kaido Tamm ajakirja veergudel, kuidas tegutseda puugihammustuse korral; kolonelleitnant Margus Kuul jätkab Riho Ühtegi poolt alustatud erioperatsioonide väejuhatuse loo jutustamist ning jurist Marc Roth räägib uutest kaliibritest Saksa politseis.

Peale selle testib Kaitse Kodu! toimetus erinevaid kaasaskantavaid põleteid alates legendaarsest rootsi priimusest ning lõpetades tavalise matkapliidiga; külastab Karosta sõjasadamat Liepajas ning uurib, kas õigus on vait, kui relvad kõnelevad.

Kaitse Kodu! viienda numbri videolugudes heidetakse pilk peale Põhja lahingugrupi tegemistele tänavusel Kevadtormil, tehakse lähemalt tutvust tutvustamist mitte vajava Rootsi väliköögiga ning meenutatakse juulikuus toimunud Põrgupõhja retke.

Ajakiri leitav nii veebis kui malevates. Kel pole aga mahti ajakirja mööda ilma taga ajada, saab selle Omniva kodulehe või postkontori kaudu koju tellida. Aastatellimus maksab vähem kui 3 eurot.
 

Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!
Joonis: KaitseKodu!

FastLion CMS

Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!

Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!

Kaitseliidu ajakirja Kaitse Kodu! 2017 aasta kuuendas numbris palju huvitavat lugemist nii tõsisele sõjandusfanaatikule kui lihtsalt riigikaitse huvilisele

Naiskodukaitse hõnguline Kaitse Kodu!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse