Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta Marit astus organisatsiooni 1992. aastal, olles aktiivselt tegev Naiskodukaitse taasloomise juures. 1993. aastal valiti ta ringkonna aseesinaiseks ning ta on olnud Tartu ringkonna esinaine ja kodutütarde ringkonna vanem. ← Eelmine Tartu ringkonna vabatahtlikud soovivad kõikidele naiskodukaitsjatele head vabatahtlike päeva! Järgmine → Elva jaoskonna tegevus taastatud! Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts

Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts

Merili Sepp 10. jaan. 2016

Marit astus organisatsiooni 1992. aastal, olles aktiivselt tegev Naiskodukaitse taasloomise juures. 1993. aastal valiti ta ringkonna aseesinaiseks ning ta on olnud Tartu ringkonna esinaine ja kodutütarde ringkonna vanem.

Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts
Marit Birgholts

Praegu on Marit NKK Tartu ringkonna Tamme jaoskonna liige. Tamme jaoskond on kohe saamas viieaastaseks ja me tunneme sama kaua ka Maritit. Ta on olnud oma tasasel moel toimetades ääretult tubli ja pühendunud.

 

Marit on inimene, kelle puhul võib öelda, et NKKs pole ühtegi valdkonda, millega ta tegelenud ei oleks. Ta on tõeline sillaehitaja sidumaks Kaitseliidu eri struktuuriüksusi – Naiskodukaitset, Kodutütreid ja Tamme malevkonda – omavahel. Mariti positiivsus ja heasüdamlikkus motiveerib ka tema ümber olevaid inimesi andma endast maksimumi panustades ühistesse eesmärkidesse. Ta ei vali kergemaid teid ja lihtsamaid lahendusi, vaid on olemas, kui teda vaja on ning täidab rõõmsalt ka kõige ebamugavamad kohustused.

 

„Maritile saab alati kindel olla!“ rõhutab ja kinnitab Tamme malevkonna juhatus. Ta on Tartu maleva Lahingkompanii meditsiinigrupis kompanii meediku ametikohal.

 

Kui ametilt on Marit meedik, siis hingelt on ta noortejuht. See tähendab, et temas on imetabasel moel ühendatud hoolitsev meditsiinispetsialist ja innustav eeskuju lastele. Ta on olnud nii kodutütarde ringkonnavanem kui rühmajuht.Üritused noortega panevad tal silmad särama ja kõikvõimalikke ideid ellu rakendama. Ei möödu naljalt laagrit või matkamängu, kus ta kohusetundlikult kohal poleks. Tema mitmekesisus oleks ühte hetke kokkuvõetult näiteks selline: Mariti üks käsi paneb plaastrit, teine käsi paitab pead, suu räägib toredaid lugusid, lohutab või julgustab, kõrvad kuulevad ära mured, mida veel sõnadesse pole pandudki, silmad naeravad lõbusalt, jalad teevad hüppeid, ronivad või löövad tantsu – ükskõik, mida parasjagu siis kõige rohkem vaja on. Ta on tõeline turvainimene nii lastele kui teistele noortejuhtidele.

 

Marit valiti Tartu maleva tuletoojaks 2015. aastal. Ta on aidanud kaasa meditsiinialaste teadmiste ja oskuste tõstmisele nii NKK Tartu ringkonnas kui ka Tartu malevas. Teda  on tunnustatud mitmete tänukirjade ning teenetemärkidega.

 

Igapäevaselt töötab Marit SA Tartu Ülikooli Kliinikumis anesteesiaõena. Ka oma lapsi kasvatab ta isamaalises vaimus, võttes neid kaasa Naiskodukaitse üritustele ja toetades nende tegevust ja arengut Kodutütarde ja Noorkotkaste ridades.

 

Ta osales korraldajana esmaabi baaskursusel ja TSOBkli meditsiinimooduli koolitajana.  

FastLion CMS

Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta

Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta

Marit Birgholts Praegu on Marit NKK Tartu ringkonna Tamme jaoskonna liige Tamme jaoskond on kohe saamas viieaastaseks ja me tunneme sama kaua ka Maritit Marit astus organisatsiooni 1992. aastal, olles aktiivselt tegev Naiskodukaitse taasloomise juures. 1993. aastal valiti ta ringkonna aseesinaiseks ning ta on olnud Tartu ringkonna esinaine ja kodutütarde ringkonna vanem.

Naiskodukaitse Tartu ringkonna aasta naiskodukaitsja 2015 nominent oli Marit Birgholts

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse