Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on 5. märtsil toimus Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnas iga-aastane ringkonnakogu, kus valiti uusi juhte. sünnipäev naiskodukaitsja pilgu läbi Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine

5. märtsil 2017

5. märtsil toimus Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnas iga-aastane ringkonnakogu, kus valiti uusi juhte.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine
Senine Pärnumaa ringkonna esinaine Jana Ots, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming ja ringkonna värkelt valitud esinaine Karmen Vesselov. Foto: Tiina Aasmaa

Koosolek oli eriline, sest senisel ringkonna esinaisel Jana Otsal sai täis kolmeaastane ametiaeg ning ta soovis ameti edasi anda. Uueks esinaiseks valiti Pärnu jaoskonna esinaine Karmen Vesselov, kes jätkab kahes ametis järgmise aasta alguses toimuva jaoskonna üldkoosolekuni.

 

Ringkonna aseesinaisena jätkab Anneli Rabbi ja juhatuse liikmena Monika Leosk. Juhatusse valiti kaks uut liiget, Eve Retpap Saarde jaoskonnast ja Ingrit Eha Ülejõe jaoskonnast. Mõlemad on üsna uued Naiskodukaitse liikmed, kuid juba praeguseks on nad piisavalt aktiivsed olnud, et võiksid ka ringkonna juhtimises kaasa lüüa. Ametiaeg täitus Maie Pitsalil, senine juhatuse liige Malve Marjak aga otsustas oma kohalt tagasi astuda. Ringkonna juhatuse asendusliikmeks valiti Iiris Prosa.

 

Revisjonikomisjoni uueks liikmeks sai Li Soome, senine liige Liivi Reinhold asus asendusliikme kohale. Naiskodukaitse keskkogul hakkavad kolmeks aastaks valitud delegaatidena Pärnumaad esindama Maie Pitsal ja Ave Rallmann.

 

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine
Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnakogu Kaitseliidu maleva saalis. Foto: Karmen Vesselov

Ametist lahkuvale esinaisele Jana Otsale jagus hulganisti kiidu- ja tänusõnu ning hinnalist kingitust, liiliaristi motiividega õlasalli, oli üle andma tulnud Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine
Tubli töö eest kingiti seni ringkonna esinaise salli kandnud Jana Otsale Liiliaristi motiividega haapsalu sall. Foto: Karmen Vesselov

FastLion CMS

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on

Senine Pärnumaa ringkonna esinaine Jana Ots, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming ja ringkonna värkelt valitud esinaine Karmen Vesselov Foto: Tiina Aasmaa Koosolek oli eriline, sest senisel ringkonna esinaisel Jana Otsal sai täis kolmeaastane ametiaeg ning ta soovis ameti edasi anda 5. märtsil toimus Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnas iga-aastane ringkonnakogu, kus valiti uusi juhte.

Naiskodukaitse Pärnumaa ringkonnal on uus esinaine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse