Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk esinaise külaskäik Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk Veebruarikuine motivatsiooniõhtu oli eriline. Ma ütleks isegi – ajalooline. Või vähemasti ei mäleta ma enda liikmeks oleku ajast, et oleks varem sellist üritust korraldatud. Nimelt, nagu Leane varakult teavitas, oli plaanis Naiskodukaitse esinaise Airi Neve külaskäik Tartu ringkonda. Erilisest ettevõtmisest hoolimata oli regamine (ilma tähtajata…) esiotsa eestlaslikult tagasihoidlik, mispeale juhtide listi saabus Virgelt karm korraldus kohale tulla. Piinlik lugu küll – oli minulgi teavitamata, et olen tulemas, kuigi üritus märkmikus kenasti kirjas ja õhtu vabaks kaubeldud. Seepärast olen kindel, et tegu oli siiski tüüpilise viimasel-hetkel-teavitamisega, mitte huvipuudusega kohtumise vastu. Seda, et kohale ei tuldud siiski käsukorras, tõestas ka pilt, mis 6. veebruari õhtul malevasse jõudes avanes: suur õppeklass on rahvast täis ja hilisemad saabujad pidid lisatoole hankima. Loe lähemalt siit ← Eelmine Teeõhtu Järgmine → Airi, miks sa naiskodukaitsesse astusid? Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk esinaise külaskäik

Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk esinaise külaskäik

Tartu rk blogi 10. veebr. 2012

Veebruarikuine motivatsiooniõhtu oli eriline. Ma ütleks isegi – ajalooline. Või vähemasti ei mäleta ma enda liikmeks oleku ajast, et oleks varem sellist üritust korraldatud. Nimelt, nagu Leane varakult teavitas, oli plaanis Naiskodukaitse esinaise Airi Neve külaskäik Tartu ringkonda. Erilisest ettevõtmisest hoolimata oli regamine (ilma tähtajata…) esiotsa eestlaslikult tagasihoidlik, mispeale juhtide listi saabus Virgelt karm korraldus kohale tulla. Piinlik lugu küll – oli minulgi teavitamata, et olen tulemas, kuigi üritus märkmikus kenasti kirjas ja õhtu vabaks kaubeldud. Seepärast olen kindel, et tegu oli siiski tüüpilise viimasel-hetkel-teavitamisega, mitte huvipuudusega kohtumise vastu. Seda, et kohale ei tuldud siiski käsukorras, tõestas ka pilt, mis 6. veebruari õhtul malevasse jõudes avanes: suur õppeklass on rahvast täis ja hilisemad saabujad pidid lisatoole hankima.

Loe lähemalt siit

← Eelmine
Teeõhtu

FastLion CMS

Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk

Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk

Loe lähemalt siit ← Eelmine Teeõhtu Järgmine → Airi, miks sa naiskodukaitsesse astusid? Veebruarikuine motivatsiooniõhtu oli eriline. Ma ütleks isegi – ajalooline. Või vähemasti ei mäleta ma enda liikmeks oleku ajast, et oleks varem sellist üritust korraldatud. Nimelt, nagu Leane varakult teavitas, oli plaanis Naiskodukaitse esinaise Airi Neve külaskäik Tartu ringkonda. Erilisest ettevõtmisest hoolimata oli regamine (ilma tähtajata…) esiotsa eestlaslikult tagasihoidlik, mispeale juhtide listi saabus Virgelt karm korraldus kohale tulla. Piinlik lugu küll – oli minulgi teavitamata, et olen tulemas, kuigi üritus märkmikus kenasti kirjas ja õhtu vabaks kaubeldud. Seepärast olen kindel, et tegu oli siiski tüüpilise viimasel-hetkel-teavitamisega, mitte huvipuudusega kohtumise vastu. Seda, et kohale ei tuldud siiski käsukorras, tõestas ka pilt, mis 6. veebruari õhtul malevasse jõudes avanes: suur õppeklass on rahvast täis ja hilisemad saabujad pidid lisatoole hankima.

Motiveerimine kõige kõrgemalt ehk esinaise külaskäik

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse