Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mõni mõte üldkoosolekutest Mõni mõte üldkoosolekutest Kui 16. veebruaril pidas üldkoosoleku Tartu ringkonna äsja taastatud Elva jaoskond, siis aasta alguse üldkoosolekutele tõmbas 18. veebruaril joone alla akadeemiline jaoskond vägagi akadeemiliselt laetud keskkonnas - Tartu Ülikooli raamatukogu ruumides. ← Eelmine Särasilmsed kultuurinaised võistlustules Järgmine → Sinililleline Tartumaa Mõni mõte üldkoosolekutest

Mõni mõte üldkoosolekutest

Miina Voltri 29. veebr. 2016

Kui 16. veebruaril pidas üldkoosoleku Tartu ringkonna äsja taastatud Elva jaoskond, siis aasta alguse üldkoosolekutele tõmbas 18. veebruaril joone alla akadeemiline jaoskond vägagi akadeemiliselt laetud keskkonnas - Tartu Ülikooli raamatukogu ruumides.

Mõni mõte üldkoosolekutest
Väsinud, kuid õnnelikud akadeemikud pärast meeleolukat üldkoosolekut

Kogu Naiskodukaitse eripalgeliste tegevuste, põnevate metsaskäikude, pidulike aktuste, õpetlike koolituste jm kõrval ei saa mainimata jätta just üldkoosolekuid, mis võtavad läinud aasta kokku ning  tõmbavad uue aasta käima jaoskondades üle Eesti.

 

Ei ole vahet, kas saadakse kokku Tartu Ülikooli raamatukogus, Pala kultuurimajas või Kaitseliidu oma ruumides, eesmärk on kõigil üks. Saada oma liikmetega koos kokku, rääkida läbi eelneval aastal hästi ja halvasti läinu, meenutada toredaid üritusi, teha plaane tulevikuks, kuulata juhatuse aruandeid ning vajadusel valida uued ametnikud.

 

Tartu ringkonna suurima, Akadeemilise jaoskonna üldkoosolekust võttis osa 61 liiget. Akadeemiline jaoskond oli ka Tamme ning Elva jaoskondade kõrval üks, mis sai koosoleku otsusega endale uue esinaise. Esinaiste ridadesse oma jaoskondi õigel teel ning krapsakal sammul hoidma asusid vastavalt akadeemikutel Anna-Liisa Viltrop, tammekatel Piret Konsin ja elvakatel Marina Liinar.

Mõni mõte üldkoosolekutest
Akadeemilise jaoskonna juhatuse uued ja vanad

Üldkoosolek on ka koht, kus uued liikmed saavad kokkuvõtliku pildi oma jaoskonnast arvudes ja näevad, kuidas iga liikme tegutsemine sobitub nagu pusletükk Naiskodukaitse üldsõnaliste kontseptsioonide laiemasse pilti. Nagu enamikelt naiskodukaitse ametlikematelt ja pidulikematelt üritustelt, ei puudu ka jaoskonna üldkoosolekult tunnustamine kui viis, kuidas meeles pidada liikmete individuaalseid panuseid ja neid ka väärikalt esile tuua.

 

Rõõm oli akadeemilise jaoskonna üldkoosolekul näha ka Tartu ringkonna esinaist Triin Viltropi, kelle jaoks see oli selle aasta kuues üldkoosolek. Triinu sõnul on ringkonna esinaisena jaoskondade üldkoosolekutel käimine huvitav just seetõttu, et tal on võimalik näha jaoskondade inimesi omakeskis, tajuda jaoskonna õhkkonda ja saada sellest ka inspiratsiooni.

 

Just inspiratsiooni ja tegutsemistahet on paslik soovida nii uutele ning vanadele juhtidele jaoskondades kui ka kõigile teistele liikmetele, liikudes üldkoosolekutelt edasi seal arutatu planeerimisele ja täideviimisele. 

FastLion CMS

Mõni mõte üldkoosolekutest

Mõni mõte üldkoosolekutest

Väsinud, kuid õnnelikud akadeemikud pärast meeleolukat üldkoosolekut Kogu Naiskodukaitse eripalgeliste tegevuste, põnevate metsaskäikude, pidulike aktuste, õpetlike koolituste jm kõrval ei saa mainimata jätta just üldkoosolekuid, mis võtavad läinud aasta kokku ning tõmbavad uue aasta käima jaoskondades üle Eesti Ei ole vahet, kas saadakse kokku Tartu Ülikooli raamatukogus, Pala kultuurimajas või Kaitseliidu oma ruumides, eesmärk on kõigil üks Kui 16. veebruaril pidas üldkoosoleku Tartu ringkonna äsja taastatud Elva jaoskond, siis aasta alguse üldkoosolekutele tõmbas 18. veebruaril joone alla akadeemiline jaoskond vägagi akadeemiliselt laetud keskkonnas - Tartu Ülikooli raamatukogu ruumides.

Mõni mõte üldkoosolekutest

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse