Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mõisas õpetati mägesid liigutama Mõisas õpetati mägesid liigutama 15. -17. oktoobril oli Sakala ringkonna kord korraldada Naiskodukaitse avalike suhete kursust. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest. Toimumiskohaks oli Vana-Võidu mõis, kus argipäeviti koguvad tarkust kutsekeskkooli noored. ← Eelmine Väsimatu naiskodukaitse Vastseliina jaoskonna juht Anu Jõgeva Järgmine → Fotokonkursi võitja sai oma auhinna kätte Mõisas õpetati mägesid liigutama

Mõisas õpetati mägesid liigutama

Piret Taim 21. okt. 2010

15.-17. oktoobril oli Sakala ringkonna kord korraldada Naiskodukaitse avalike suhete kursust. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest. Toimumiskohaks oli Vana-Võidu mõis, kus argipäeviti koguvad tarkust kutsekeskkooli noored.

Kursusele eelnesid mitmed kodutööd, näiteks ajaloolise plakati valmistamine ja pressiteate koostamine. Kohapeal aga õpiti nii üksteisega kogemusi jagades kui ka instruktorite õpetusi järgides. Arvutitundides kujundati plakateid, voldikuid, reklaamlauseid ja töödeldi fotosid ehk püüti ise oma käega järgi proovida kõik, mis tõhustaks avalike suhete grupi tööd. Loomulikult räägiti mainekujundusest, ajaloo jäädvustamisest, sisekommunikatsioonist ja paljust muust. Kursuslased olid väga motiveeritud ja positiivsed ja tõenäoliselt saab Naiskodukaitsest varsti lugeda kõigist Eestimaa lehtedest ja meie sillerdav bänner vilgub vastu igal kodulehel.
Mõisas õpetati mägesid liigutama
Ühe kodutööna tuli käepärastest vahenditest meisterdada Naiskodukaitse ajaloo teemaline plakat.
Kiita said ka instruktorid, kes on ise ka Naiskodukaitse liikmed. Instruktor Leane Moritsa puhul tõsteti esile enda kogemuste jagamist ning kuulajate kaasahaaramist. Instruktor Jane Särg sai aga kiita arvutiprogrammide oskusliku õpetamise eest! Kursusel osalenud leidsid, et selline koolitus on avalike suhete grupi liikmetele väga vajalik.

Kursuseülemale aga valmistas heameelt see,  et koolituse läbinud olid täis teotahet ning valmis „mägesid liigutama“!
Mõisas õpetati mägesid liigutama
Potentsiaalne mägede liigutaja.

FastLion CMS

Mõisas õpetati mägesid liigutama

Mõisas õpetati mägesid liigutama

Kursusele eelnesid mitmed kodutööd, näiteks ajaloolise plakati valmistamine ja pressiteate koostamine Kohapeal aga õpiti nii üksteisega kogemusi jagades kui ka instruktorite õpetusi järgides 15.-17. oktoobril oli Sakala ringkonna kord korraldada Naiskodukaitse avalike suhete kursust. Kursusel osales 12 lõuna piirkonna naiskodukaitsjat ning koostöö raames esmakordselt ka kaks esindajat Eesti Politsei Naisühendusest. Toimumiskohaks oli Vana-Võidu mõis, kus argipäeviti koguvad tarkust kutsekeskkooli noored.

Mõisas õpetati mägesid liigutama

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse