Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab Enam kui 20 000 inimest on hoolitsenud enda ja oma lähedaste ohutuse eest, laadides alla mobiilirakenduse „Ole valmis!“ ning varustades end juhistega, kuidas käituda erinevates ohuolukordades ja iseseisvalt kriisides hakkama saada. Ole valmis! ← Eelmine Naiskodukaitsjad Elisa Jakson, Helen Allas ja Ave Proos said kaitseministrilt kuldrinnamärgid Järgmine → Pühapäeval selgub, kes on aasta naiskodukaitsja ning aasta kaitseliitlane Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda

Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda

23. dets. 2019

Enam kui 20 000 inimest on hoolitsenud enda ja oma lähedaste ohutuse eest, laadides alla mobiilirakenduse „Ole valmis!“ ning varustades end juhistega, kuidas käituda erinevates ohuolukordades ja iseseisvalt kriisides hakkama saada.

Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab erinevaid juhiseid, näiteks mida teha elektrikatkestuse või jääauku kukkumise korral või kuidas anda esmaabi. Infot saab veel ka tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta, tutvuda saab Päästeameti informatiivse jääkaardiga jne.

 

Rakendusest leiab nimekirja erinevatest abi- ja infonumbritest, kuhu saab otse läbi rakenduse mugavalt helistada. Lisaks on võimalus testida, kas kõik soovituslikud varud kriisides iseseisvaks hakkama saamiseks on olemas.

 

Enamuse käitumisjuhistega saab tutvuda ka veebilehel www.kriis.ee. Pärast allalaadimist ei ole mobiilirakenduse „Ole valmis!“ kasutamiseks internetiühendust vaja ning rakendust saab kasutada lisaks eesti keelele ka vene ja inglise keeles.

 

Naiskodukaitse loodud mobiilirakendust „Ole valmis!“ on tunnustatud Aasta Riskijuht 2019 tiitliga.

FastLion CMS

Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab

Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab

Mobiilirakendusest „Ole valmis!“ leiab erinevaid juhiseid, näiteks mida teha elektrikatkestuse või jääauku kukkumise korral või kuidas anda esmaabi Infot saab veel ka tule- ja veeohutuse, loodusõnnetuste, elutähtsate teenuste katkestuste, küberturvalisuse ja erinevate julgeolekuohtude kohta, tutvuda saab Päästeameti informatiivse jääkaardiga jne Enam kui 20 000 inimest on hoolitsenud enda ja oma lähedaste ohutuse eest, laadides alla mobiilirakenduse „Ole valmis!“ ning varustades end juhistega, kuidas käituda erinevates ohuolukordades ja iseseisvalt kriisides hakkama saada.

Mobiilirakendus „Ole valmis!“ aitab rohkemal kui 20 000 inimesel kriisideks valmistuda

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse