Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Märts - ringkonnakogu, tants ja õppimine Märts - ringkonnakogu, tants Kuigi märtsi tähtsaim üritus oli ringkonnakogu võis märtsi nimetada siiski õppimise kuuks. ← Eelmine Veebruar - enesekaitse, üldkoosolekud ja keraamika Järgmine → Aprill - sinilill, võistlused ja parvematk Märts - ringkonnakogu, tants ja õppimine

Märts - ringkonnakogu, tants ja õppimine

Ave Paavo 31. märtsil 2019

Kuigi märtsi tähtsaim üritus oli ringkonnakogu võis märtsi nimetada siiski õppimise kuuks.

Märts - ringkonnakogu, tants ja õppimine
Ringkonnakogu delegaadid

Märtsi tippsündmuseks oli ringkonnakogu, kus ringkonna esinaine Ave Paavo andis ülevaate  jaokskondade delegaatidele eelmise aasta tegevuse tulemustest ja rääkis käesoleva aasta prioriteetidest. Revisjoni tulemustest ja ettepanekutest tegi kokkuvõtte revisjonikomisjoni esinaine Krtisti Goldberg. Ringkonna juhatuse uueks liikmeks valiti Lüganuse jaoskonna esinaine Jelena Nesterova.  

 

Toimus baasväljaõppe esimene moodul Organistasiooniõpe, mis esmakordselt oli osaliselt viidud e-õppesse. See võimaldab planeerida oma aega õppe läbimiseks.

 

Esmaabi baasväljaõpe toimus koos Viru ringkonnaga. Saadud teadmised on vajalikud ju ka igapäevases elus, et aidata oma lähedasi.

 

Maleva aastapäeva tähistati sel aastal Toila spas. Tänati tublisid tegijaid, toimusid erinevad seltskondlikud mängud ja võistlused ning kõigil oli võimalus ansambli saatel tantsu lüüa.

Kultuurigrupp viis läbi koosoleku ning uueks juhiks sai Jõhvi jaoskonna liige Inna Lutt.

Noorte inspiratsioonipäeval Narvas tutvustasid sealse jaoskonna liikmed meie tegemisi noortele.

Ka Scoutsrännakul olid  meie naised esindatud.

Jätkusid sideeriala, sõdurioskuste ja staabiassistentide kursused. Osa sai võtta Kaitseliidu kooli avalike suhete, juhtimise ja instruktorikursustest.

Märtsi võikski nimetada õppimise kuuks.

FastLion CMS

Märts - ringkonnakogu, tants

Märts - ringkonnakogu, tants

Ringkonnakogu delegaadid Märtsi tippsündmuseks oli ringkonnakogu, kus ringkonna esinaine Ave Paavo andis ülevaate jaokskondade delegaatidele eelmise aasta tegevuse tulemustest ja rääkis käesoleva aasta prioriteetidest Revisjoni tulemustest ja ettepanekutest tegi kokkuvõtte revisjonikomisjoni esinaine Krtisti Goldberg Kuigi märtsi tähtsaim üritus oli ringkonnakogu võis märtsi nimetada siiski õppimise kuuks.

Märts - ringkonnakogu, tants ja õppimine

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse