Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Loodi Kohila jaoskond! Loodi Kohila jaoskond! Veel eelmise aastanumbri sees asutati Naiskodukaitse Rapla ringkonnas Kohila jaoskond. Jaoskonna sünnipäeva kuupäevaks on 3. detsembri 2018. Hetkel veel liikmete arvult väike Kohila jaoskond on täis suurt tahet üheskoos teha, luua, areneda ja kasvada! ← Eelmine Esimene Märjamaa Mäger tõi rahva liikuma Järgmine → Naiskodukaitse Märjamaa jaoskonda juhib Evelyn Gold Loodi Kohila jaoskond!

Loodi Kohila jaoskond!

Lili Kesa 7. veebr. 2019

Veel eelmise aastanumbri sees asutati Naiskodukaitse Rapla ringkonnas Kohila jaoskond. Jaoskonna sünnipäeva kuupäevaks on 3. detsembri 2018.

Loodi Kohila jaoskond!

Kohila jaoskonnas on praeguseks hetkeks 10 tegevliiget, kellest nii mitmedki on jõudnud osaleda juba esimestel BVÕ koolitustel ja täiendõppepäevadel ning saanud läbi selle põhjalikumalt aimu Naiskodukaitse tegemistest.

6. veebruari õhtupoolikul kogunesid Kohila jaoskonna tegevliikmed Kohila raamatukokku, et pidada esimene üldkoosolek. Koosoleku käigus valiti jaoskonna esinaiseks Veronica Kosenkranius ja jaoskonna aseesinaiseks Liisi Juuse. Juhatuse liikmeteks valiti Laura Vaan, Lili Kesa ja Maarja-Liis Mägi. Ühiselt vaadati läbi aastaplaan. Ringkonna esinaine Maret Kollin ja instruktor Sälli Hinrikus andsid põhjaliku ülevaate eelseisvatest üritustest, nende korralduslikust poolest ning ootustest värske jaoskonna liikmetele. Tehti juba esimesi kokkuleppeid, jaotati ülesandeid ning planeeriti edasist töökorraldust.

Hetkel veel liikmete arvult väike Kohila jaoskond on täis suurt tahet üheskoos teha, luua, areneda ja kasvada!

FastLion CMS

Loodi Kohila jaoskond!

Loodi Kohila jaoskond!

Kohila jaoskonnas on praeguseks hetkeks 10 tegevliiget, kellest nii mitmedki on jõudnud osaleda juba esimestel BVÕ koolitustel ja täiendõppepäevadel ning saanud läbi selle põhjalikumalt aimu Naiskodukaitse tegemistest 6 Veel eelmise aastanumbri sees asutati Naiskodukaitse Rapla ringkonnas Kohila jaoskond. Jaoskonna sünnipäeva kuupäevaks on 3. detsembri 2018.

Loodi Kohila jaoskond!

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse