Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Laupäeval toimub „Ole valmis!“ ohutushoiu virtuaalne laagripäev Laupäeval toimub „Ole valmis!“ Laupäeval, 10. oktoobril korraldavad Naiskodukaitse Võrumaa ringkond ja MTÜ Nipsti ohutushoiu laagripäeva, kus teemadeks on päevakajalised viirushaiguste ja maskikandmise teemad, aga ka inimeste iseseisev hakkamasaamine ja kodused varud. do/olevalmislaager E-õpe Koostöö Ole valmis! Õppused ← Eelmine Raplamaal toimub Naiskodukaitse laskevõistlus sportrelvadest laskmises Järgmine → Rapla naiskond jättis laskevõistluse kulla koju Laupäeval toimub „Ole valmis!“ ohutushoiu virtuaalne laagripäev

Laupäeval toimub „Ole valmis!“ ohutushoiu virtuaalne laagripäev

9. okt. 2020

Laupäeval, 10. oktoobril korraldavad Naiskodukaitse Võrumaa ringkond ja MTÜ Nipsti ohutushoiu laagripäeva, kus teemadeks on päevakajalised viirushaiguste ja maskikandmise teemad, aga ka inimeste iseseisev hakkamasaamine ja kodused varud.

Laupäeval toimub „Ole valmis!“ ohutushoiu virtuaalne laagripäev
Naiskodukaitsja spikker koduste varude kontrolliks

Ohutushoiu laagripäev toimub juba teist aastat järjest. Kui eelmisel aastal toimus üritus nädal enne Võrumaad räsinud tormi, siis sel korral räsib Eestit juba pikemalt COVID-19. Sellest tulenevalt toimub kogu laagripäev internetisilla vahendusel Zoom keskkonnas.

 

Laagripäeval selgitatakse, mida teeb kohalik omavalitsus eriolukorras, mille poolest erinevad kaitsemaskid, kuidas käituda, kui üks pereliige on haigestunud. Lisaks arutletakse, millised varud igal elanikul kodus peaksid olema ning kuidas tulla toime siis, kui puudub elekter, toasoe ja vesi, mida võtta kaasa metsa seenele minnes, mis on „Ole valmis!“ nutiäpp ning mida saab teada telefonumbrilt 1247. Osalejad saavad küsimusi küsida ning kaasa rääkida.

 

Lisainfo: Facebookis ürituse lehel

https://www.facebook.com/events/367668827583139/

Registreerida laagripäevale saab aadressil: bit.do/olevalmislaager

FastLion CMS

Laupäeval toimub „Ole valmis!“

Laupäeval toimub „Ole valmis!“

Naiskodukaitsja spikker koduste varude kontrolliks Ohutushoiu laagripäev toimub juba teist aastat järjest Kui eelmisel aastal toimus üritus nädal enne Võrumaad räsinud tormi, siis sel korral räsib Eestit juba pikemalt COVID-19 Laupäeval, 10. oktoobril korraldavad Naiskodukaitse Võrumaa ringkond ja MTÜ Nipsti ohutushoiu laagripäeva, kus teemadeks on päevakajalised viirushaiguste ja maskikandmise teemad, aga ka inimeste iseseisev hakkamasaamine ja kodused varud.

Laupäeval toimub „Ole valmis!“ ohutushoiu virtuaalne laagripäev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse