Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi…. ühe kõnega Kuidas võita sõpru ja Pärnumaa ringkonnal on peale 14. veebruari kolm “kuldsuud” juures. Nimelt võtsid NKK Pärnumaa ringkonna Saarde jaoskonna kolm naist - Anneli Pesti, Karme Tammist ja Ivi Korju - osa Kaitseliidu Kooli järjekordsest koolitusest nimega “Avaliku esinemise kursus I”. aastapäevale pühendatud Pärnu Ülejõe jaoskonna naiste matk Kihnu saarele Järgmine → Pärnu linnaisad andsid au Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi…. ühe kõnega

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi…. ühe kõnega

Ivi Korju, Saarde jaoskond 25. veebr. 2021

Pärnumaa ringkonnal on peale 14. veebruari kolm “kuldsuud” juures. Nimelt võtsid NKK Pärnumaa ringkonna Saarde jaoskonna kolm naist - Anneli Pesti, Karme Tammist ja Ivi Korju - osa Kaitseliidu Kooli järjekordsest koolitusest nimega “Avaliku esinemise kursus I”.

Koolitusel osalemise eesmärk oli areneda teadlikumaks, osavamaks kõnepidajaks, kelle sõnum ka tõesti publikuni jõuab ning seda kõnetab. Kolme päeva jooksul vaheldusid teoreetilised loengud ja praktilised rühmatööd. Intensiivse kursuse käigus pidime koostama kokku kolm kõnet, neist üks argumenteeriv, ning need siis väikestes gruppides ka ette kandma. Igale esinemisele järgnes analüüs ja tagasiside. Koolitus oli põnev, kohati intrigeeriv ning kahtlemata silmiavav. Taipasime, et kõnede ettevalmistamine on päris pikk protsess ning eraldi aeg tuleb võtta ka teksti viimistlemiseks ja kõne ettekandmise harjutamiseks. Lisaks sõnumile tuleb tähelepanu pöörata ka keskkonnale, publikule ning ka võimalikele segavatele asjaoludele. Enda esinemisele tuleb valmis mõelda plaan B ootamatuste tarvis. 

 

Kui maailm kord jälle lahti läheb ning kogunemised lubatuks muutuvad, saame praktikas järele proovida, kas meie lihvitud kõneosavus kaasvõitlejate südameid sütitada suudab.

 

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi…. ühe kõnega
Foto: Ivi Korju

FastLion CMS

Kuidas võita sõpru ja

Kuidas võita sõpru ja

Koolitusel osalemise eesmärk oli areneda teadlikumaks, osavamaks kõnepidajaks, kelle sõnum ka tõesti publikuni jõuab ning seda kõnetab Kolme päeva jooksul vaheldusid teoreetilised loengud ja praktilised rühmatööd Pärnumaa ringkonnal on peale 14. veebruari kolm “kuldsuud” juures. Nimelt võtsid NKK Pärnumaa ringkonna Saarde jaoskonna kolm naist - Anneli Pesti, Karme Tammist ja Ivi Korju - osa Kaitseliidu Kooli järjekordsest koolitusest nimega “Avaliku esinemise kursus I”.

Kuidas võita sõpru ja mõjutada inimesi…. ühe kõnega

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse