Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised Kaks kuud tagasi taasasutatud Padise-Kloostri jaoskonna naised on asunud energiliselt tegutsema. Kadi Trepp, Marge Sillaste, Tuuliki Kupper, Maia Heidemann ning Karolin ja Mirjam jagasid emotsioone, kuidas nad koos toetusmeeskonnaga kloostri tagant metsast käisid 5. oktoobril Merikülas sügist otsimas. Tegemist on Harju ringkonna traditsioonilise sügismatkaga, millest jaoskondade naised heameelega osa võtavad. Padise-Kloostri jaoskonna naiste emotsioonid olid väga kirjud ja põnevad. ” Orienteerumine ← Eelmine Marioni ja vibutajate seiklus Järgmine → Elekter ära Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid

Kadi Trepp, Marge Sillaste, Tuuliki Kupper, Maia Heidemann, Karolin ja Mirjam 7. okt. 2019

Kaks kuud tagasi taasasutatud Padise-Kloostri jaoskonna naised on asunud energiliselt tegutsema. Kadi Trepp, Marge Sillaste, Tuuliki Kupper, Maia Heidemann ning Karolin ja Mirjam jagasid emotsioone, kuidas nad koos toetusmeeskonnaga kloostri tagant metsast käisid 5. oktoobril Merikülas sügist otsimas. Tegemist on Harju ringkonna traditsioonilise sügismatkaga, millest jaoskondade naised heameelega osa võtavad. Padise-Kloostri jaoskonna naiste emotsioonid olid väga kirjud ja põnevad.

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid
Foto: Maia Heidemann

Kadi: "Meil oli üks väga tore päev, väga tubli naiskonna ja eriti tubli toetajaskonnaga. Matk konti ei murdnud, kuigi paaril korral pani proovile. Ülesanded kontrollpunktides said ka kenasti tehtud, mõned lihtsalt õnnestusid paremini. Täpsust tuleb meil kollektiivselt veel harjutada, siinkohal on heameel järelkasvust, kes meil tulevikus kindlalt kastanid tulest toovad. Loovusega paistis meil kõik korras olevat. Vastupidavusega ja eneseületamisega saime hakkama. Iga kell läheks uuesti. Noorukesele jaoskonnale paneksin hindeks küll tubli viie."

 

Tuuliki: "Teades, et kohe tuleb matk, olid mu ootused väga madalad. Ma kartsin erinevaid asju. Eriti just sellepärast, et varasem kogemus selliste ürituste kohta puudub ja kui aus olla, siis ma ei ole just kõige kogenum matkasell. Matk maja uksest autosse on juba klass omaette. Kohale jõudes olin ma tegelikult väga positiivselt üllatunud, esmalt kõik oli väga super hästi organiseeritud. Mulle meeldis, et meeskonnana saime kohe toimida ja kuidagi kõik klappis. Ülesannete lahendamise järjekord ja lahendamine tuli nii möödaminnes. Kiidan tiimikaaslaste leidlikust ja huumorisoont. Ülesannete puhul tooksin välja ka asjaolu, et need olid korraldatud selliselt, et kõik saavad nendega hakkama. Märki laskmisega tegi meile üks 9 aastane silmad ette, loodame, et halastuspunktid tulevad. Discolfis näitas taset 8 aastane. Minu jaoks oli matk väga super! Teiega võib metsa minna küll!"

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid
Foto: Alt vasak Maia Heidemann Ülemine vasak Tuuliki Kupper Parempoolne Marge Sillaste

Marge: "Matkale minnes olin pigem isegi natuke negatiivselt meelestatud kuna ei teadnud absoluutselt mida oodata. Kuna pole ise kunagi midagi sellesarnast läbi teinud olid just tunded enda kohta sellised. Olin kindel, et ei saa mitte millegagi hakkama. Ja lihtsalt jalutan teiste sabas raja läbi. Aga kòik oli tegelikkuses teistmoodi algusest lõpuni. Alustuseks ülitoredad kaaslased ja nii me siis läksimegi rajale. Juba poolel teekonnal avastasime, et tegelikult oleme ikka ülitegijad. Kokkuvõttes saime vägagi edukalt kõikide väljakutsetega hakkama. Sai nalja, oli hirmu natuke, aga kõik toimis lòppkokkuvõttes. Oli üks väga positiivne päev. Tänan ja kummardan kõikide kaaskannatajate ees!"

 

Maia: „Ja selliste emotsioonidega kulges meie päev Merikülas Murastes. Toetusmeeskonna noorimad liikmed Karolin ja Mirjam olid päeva lõppedes küll väsinud, aga nende toetus tiimile oli väga hea ja eks neil endilgi oli tore päev. Hoolimata vahepeal märgadest jalgadest ja väsimusest. Järgmine kord jälle kas või luurele koos naistega Kloostri Tagant Metsast 😊.”

Järgmine →
Elekter ära

FastLion CMS

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised

Foto: Maia Heidemann Kadi: "Meil oli üks väga tore päev, väga tubli naiskonna ja eriti tubli toetajaskonnaga Matk konti ei murdnud, kuigi paaril korral pani proovile Kaks kuud tagasi taasasutatud Padise-Kloostri jaoskonna naised on asunud energiliselt tegutsema. Kadi Trepp, Marge Sillaste, Tuuliki Kupper, Maia Heidemann ning Karolin ja Mirjam jagasid emotsioone, kuidas nad koos toetusmeeskonnaga kloostri tagant metsast käisid 5. oktoobril Merikülas sügist otsimas. Tegemist on Harju ringkonna traditsioonilise sügismatkaga, millest jaoskondade naised heameelega osa võtavad. Padise-Kloostri jaoskonna naiste emotsioonid olid väga kirjud ja põnevad.

Kuidas Padise-Kloostri jaoskonna naised sügist otsisid

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse