Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kokku sai arengukava uuendamise töögrupp Kokku sai arengukava uuendamise Laupäeval, 15. oktoobril kogunes grupp ärksaid naiskodukaitsjaid, et mõtteid vahetada, arutleda, visioneerida ja sihte seada. Nõnda astuti oluline samm selleks, et valmiks Naiskodukaitse arengukava perioodiks 2012-2015. ← Eelmine Me jäime ellu! Järgmine → Naisi jätkus nii paja, kui maja taha - staabiassistentide erialavõistlus Kokku sai arengukava uuendamise töögrupp

Kokku sai arengukava uuendamise töögrupp

A. Neve 17. okt. 2011

Laupäeval, 15. oktoobril kogunes grupp ärksaid naiskodukaitsjaid, et mõtteid vahetada, arutleda, visioneerida ja sihte seada. Nõnda astuti oluline samm selleks, et valmiks Naiskodukaitse arengukava perioodiks 2012-2015.

Kokku sai arengukava uuendamise töögrupp
Samal ajal kui suu käis, lasti ka varrastel käia - valmimas on jõulukingitus Afganistanis viibivale Eesti sõdurpoisile.

2010. a keskkogul kinnitatud arengukava hõlmab perioodi 2010-2013. Seega oleme ajaliselt jõudnud poolele teele tollal püstitatud eesmärkide täitmisel. See on paras aeg, et hinnata senitehtut ning leppida kokku uutes loodetavates arengutes juba järgnevaks neljaks aastaks.

 

Arengukava töögrupis löövad kaasa nii palgalised kui vabatahtlikud. On neid, kes 10 ja enamgi aastat Naiskodukaitse rütmis elanud ja teisi, kel kogemus väiksem, ent mõtted seda värskemad. Kogu seltskonna peale on peetud ilmselt kõik meie organisatsioonis esinevad ametid. See kõik lõi aluse ühele töisele ja tulemuslikule päevale.

 

Põgusa sissejuhatuse järel kulus esimene osa päevast Naiskodukaitse arengut mõjutavate riskide hindamisele ning võimaluste leidmisele, kuidas neid riske tulemuslikult juhtida. Seejärel keskenduti kehtivas arengukavas püstitatud strateegiliste arengueesmärkide analüüsimisele. Nii mõnedki 2 aasta eest seatud ülesanded võisime täidetuks lugeda. Teised aga on veel pooleli või sootuks tegemata. Arutelude käigus tekkis ka mitmeid häid mõtteid, kuidas senisest veelgi tõhusamalt  loodetud edu saavutada.

 

Arengukava koostamise seminaril osalesid Riina Nemvalts, Nele Sarrapik, Leane Morits, Ivika Raudsepp, Liivi Turk, Marilin Prants, Kati Ojaver-Heidemann ja Airi Neve. Edasistes etappides on aga soovinud kaasa lüüa veel mitmed Naiskodukaitse juhid ja eestkõnelejad, kel sel korral osaleda ei õnnestunud.

 

Järgnevalt on plaanis esialgne tulemus töögrupi siseselt vormistada ning seejärel juba laiemale ringile tutvumiseks ning ettepanekute esitamiseks saata. Naiskodukaitse arengukava perioodiks 2012-2015 kavandatakse kinnitada 2012. a keskkogul.

← Eelmine
Me jäime ellu!

FastLion CMS

Kokku sai arengukava uuendamise

Kokku sai arengukava uuendamise

Samal ajal kui suu käis, lasti ka varrastel käia - valmimas on jõulukingitus Afganistanis viibivale Eesti sõdurpoisile 2010 Laupäeval, 15. oktoobril kogunes grupp ärksaid naiskodukaitsjaid, et mõtteid vahetada, arutleda, visioneerida ja sihte seada. Nõnda astuti oluline samm selleks, et valmiks Naiskodukaitse arengukava perioodiks 2012-2015.

Kokku sai arengukava uuendamise töögrupp

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse