Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kohvikuga teenitud raha Carolin Illenzeeri Fondi Kohvikuga teenitud raha Carolin 10. augustil toimus juba neljandat aastat Pärnu rannarajoonis üritus nimega Augustiunetus. Sellel aastal otsustasid ka Pärnumaa naiskodukaitsjad üritusel oma kohvikuga väljas olla. ← Eelmine Erusõjaväelane Tiiu Kera külastas Pärnut Järgmine → Keskkonnahariduskeskuses meisterdamas Kohvikuga teenitud raha Carolin Illenzeeri Fondi

Kohvikuga teenitud raha Carolin Illenzeeri Fondi

Ave Rallmann 19.08.2013

10. augustil toimus juba neljandat aastat Pärnu rannarajoonis üritus nimega Augustiunetus. Sellel aastal otsustasid ka Pärnumaa naiskodukaitsjad üritusel oma kohvikuga väljas olla.

Kohvikuga teenitud raha Carolin Illenzeeri Fondi
Foto: Liina Toome

Juba juunis toimunud mõttetalgul tuli ideid, kuidas kohvik üles ehitada, nii kirjusid ja suurejoonelisi, et augustiks oli korraldustoimkond kokku kuivanud. Need, kellel aga üritusse usku jagus, rühkisid vapralt edasi. Läbida tuli teha Augustiunetuse meeskonna poolt ettenähtud toitlustuskoolitus, muretseda tooraine ja vajalik inventar, kohtuda lahkete inimestega hulgimüügi firmast Ursus, kes aitasid meid loterii auhindadega ja veel palju muud. Lõplikku plaani, mida meie kohvik pakub, jäid siiski kolm peamist asja – lastehoid, mille eest vastutas Tiina Aluste-Bärlin, loterii eesotsas Tiina Aasmaaga ja supp, mille valmimisele andsid panuse kõik meie naised, kes Augustiunetusel osalesid.

Supil oli nii suur menu, et pott polnud veel podisemagi hakanud, kui soovijad juba ümber katla seisid. Hoolimata sellest, et paar tundi peale ürituse algust hakkas tibutama vihma, oli meil telgi ümber pidevalt sebimist. Otse meie telgi ees andis Close Act Theatre tänavatrupp Hollandis oma võimsate dinosurustega meeliülendava ja väga elutruu etteaste. Usinamad osalesid ka kostümeeritud Augustiunetuse jooksul.

Meie Augustiunetusel osalemine kandis tegelikult sügavamat eesmärki, kui lihtsalt nautida kogu seda melu läbi kohvikupidaja silmade. Nimelt oli juba algne plaan see, et tegemist on heategevusüritusega, kus kogume raha SA Carolin Illenzeeri Fondi annetamiseks. Õhtu jooksul teenitud rahast annetasime fondi 150 eurot. Selline üllas eesmärk ei jätnud puudutamata ka neid meie naisi, kes samal ajal viibisid metsas väljaõppel või muudel põhjustel ei saanud meid kohapeal aidata, kuid soovisid siiski anda oma panuse. Seega meie lõplik annetus küündis üle 200 euro.

Suured tänud Tori kirikule, kes laenas meile oma pinke ja laudu. Veel suuremad tänud neile, kes täitsid meie loterii auhindade korve ja muidugi kõige suurem tänu läheb hulgimüügi firma Ursusele.

FastLion CMS

Kohvikuga teenitud raha Carolin

Kohvikuga teenitud raha Carolin

Foto: Liina Toome Juba juunis toimunud mõttetalgul tuli ideid, kuidas kohvik üles ehitada, nii kirjusid ja suurejoonelisi, et augustiks oli korraldustoimkond kokku kuivanud Need, kellel aga üritusse usku jagus, rühkisid vapralt edasi 10. augustil toimus juba neljandat aastat Pärnu rannarajoonis üritus nimega Augustiunetus. Sellel aastal otsustasid ka Pärnumaa naiskodukaitsjad üritusel oma kohvikuga väljas olla.

Kohvikuga teenitud raha Carolin Illenzeeri Fondi

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse