Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
"Kodutütre käsiraamat" "Kodutütre käsiraamat" Naiskodukaitse Keskjuhatuse 1935. aastal välja antud "Kodutütre käsiraamatut" võib nimetada Põhimäärustega vastuvõetud järgukatsete kavade seletuskirjaks. Sisu: Kodutütarde põhimäärused Põhimõtted Tervitused, vorm, koondused ja katsed Kodumaatundmine Tervishoid ja esimene abi Kodumajapidamisest ja tööoskustest Aiatööst Laul ja mäng Mitmesugustest teadmistest ja oskustest Organisatsioonidest ja isikutest Ajalugu Kodutütred Virtuaalne muuseum ← Eelmine Album "Naiskodukaitse tegevuse ülevaade" Järgmine → "III laulu vihk Naiskodukaitse kooridele" "Kodutütre käsiraamat"

"Kodutütre käsiraamat"

Naiskodukaitse Keskjuhatuse 1935. aastal välja antud "Kodutütre käsiraamatut" võib nimetada Põhimäärustega vastuvõetud järgukatsete kavade seletuskirjaks.

"Kodutütre käsiraamat"

Iga ala on leidnud käsitlemist järgukatsete kavade kohaselt ja kavade järjekorras. Selgitavate juhiste ja konkreetse materjali kõrval on püütud tuua mitmesuguseid näiteid kodutütarde tegelikust tööst, nagu kodutütarde omi lühemaid kirjutisi jm. Peale selle on rõhku pandud vastava kirjanduse juhatamisele, kust on leida põhjalikumaid andmeid mitmesuguste vajalikkude küsimuste kohta.

 

Sisu:
Kodutütarde põhimäärused
Põhimõtted
Tervitused, vorm, koondused ja katsed
Kodumaatundmine
Tervishoid ja esimene abi
Kodumajapidamisest ja tööoskustest
Aiatööst
Laul ja mäng
Mitmesugustest teadmistest ja oskustest
Organisatsioonidest ja isikutest

FastLion CMS

"Kodutütre käsiraamat"

"Kodutütre käsiraamat"

Iga ala on leidnud käsitlemist järgukatsete kavade kohaselt ja kavade järjekorras Selgitavate juhiste ja konkreetse materjali kõrval on püütud tuua mitmesuguseid näiteid kodutütarde tegelikust tööst, nagu kodutütarde omi lühemaid kirjutisi jm Naiskodukaitse Keskjuhatuse 1935. aastal välja antud "Kodutütre käsiraamatut" võib nimetada Põhimäärustega vastuvõetud järgukatsete kavade seletuskirjaks.

"Kodutütre käsiraamat"

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse