Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis 16. aprillil toimus Jõhvis järjekordne kindral Tõnissoni perepäev. Sinilillekampaania ← Eelmine Lüganuse jaoskonna ellujäämiskursus Virunurmes Järgmine → Naiskodukaitsel on tulemas uus baasväljaõppe moodul Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Ave Paavo

16. aprillil toimus Jõhvis järjekordne kindral Tõnissoni perepäev.

Naiskodukaitse oli seekord väljas kahe telgiga. Ühes neist tutvustati Naiskodukaitse tegevust, jagati infovoldikuid, korraldati maitseainete äraarvamise mängu ning oli võimalik avaldada soovi ka Naiskodukaitsega liitumiseks. Teises telgis sai soetada sümboolse tasu eest jaoskondade tublide naiste ja Kodutütarde poolt valmistatud suupisteid – maitsvaid võileibu, saiakesi, kooki  ja muud head-paremat. Joogiks pakuti juba legendaarseks saanud õunamahla-piparmündijooki. Saadud tulu annetati sinilillekampaania „Anname au!“ toetuseks. Lisaks said perepäeval osalejad anda oma panuse veteranide toetuseks ostes väikese sinilille.

 

Linnarahvale tutvustati Naiskodukaitse poolt ka eluks vajalikke esmaabivõtteid  - teadvusetus olekus inimese abistamist, massaa¾i ja kunstliku hingamise tegemist. Selle vastu oli üllatavalt suur huvi just noortel inimestel. Samuti sai proovida staabitöös kasutusel olevaid sidetelefone – kuidas ühendust võtta ja  anda edasi sõnumeid. See oli eriti põnev just väikestele poistele.

 

Ilus ilm koos päikesega oli üritusele toonud palju rahvast. Oli võimalus nautida erinevate kollektiivide esinemist. Perepäeva lõpetas tore kontsert ansamblilt Lindpriid. 

 

Perepäevale järgnenud Tõnissoni rännak-jooksu autasustamisel tegi rõõmu, et Naiskodukaitse pikaaegne aktiivne liige Laine Tops sai oma vanuserühmas esimese koha.

FastLion CMS

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

Naiskodukaitse oli seekord väljas kahe telgiga Ühes neist tutvustati Naiskodukaitse tegevust, jagati infovoldikuid, korraldati maitseainete äraarvamise mängu ning oli võimalik avaldada soovi ka Naiskodukaitsega liitumiseks 16. aprillil toimus Jõhvis järjekordne kindral Tõnissoni perepäev.

Kindral Tõnissoni perepäev Jõhvis

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse