Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Keila linna päev Keila linna päev Keila linna päev toimus sel aastal juba 10 korda. Alati on väljas ka Naiskodukaitse Keila jaoskond organisatsiooni tutvustamas. NKK Keila jaoskonda esindasid Heidi Toomse, Kaire Vakar , Aita Viigi, Ingrid Seeman ja Pille-Riin Moilanen. Avalikud suhted ← Eelmine Vabatahtlike juhtide õppepäev Võsul Järgmine → Kevadtorm 17 väliköögi meeskonna liikme päevik Keila linna päev

Keila linna päev

Aita Viigi, Pille-Riin Moilanen 31. mail 2017

Keila linna päev toimus sel aastal juba 10 korda. Alati on väljas ka Naiskodukaitse Keila jaoskond organisatsiooni tutvustamas.

NKK Keila jaoskonda esindasid Heidi Toomse, Kaire Vakar , Aita Viigi, Ingrid Seeman ja Pille-Riin Moilanen.

Keila linna päev
Foto: Pille-Riin Moilanen
Keila linna päev
Foto: Aita Viigi

Naiskodukaitsjad tutvustasid huvilistele oma tegemisi , müüsid loteriid ning pakkusid lahendamiseks viktoriini Keila linna ja Kaitseliidu ajaloost. Kõigil osalejatel olid erinevad vormid ning ka seeläbi tutvustasime naiskodukaitset.

 

Üks vanem proua ütles, et juba vormi pärast tahaks olla meie ridades, aga vanus ja tervis enam ei luba. Pakkusime talle võimalust tulla toetajaliikmeks.

 

Nagu juba tradistiooniks, ei osalenud nasikodukaitsjad eraldi vaid koos kaitseliidu malevkonna ning kodutütarde ja noorte kotkastega.

Keila linna päev
Foto: Aita Viigi
Keila linna päev
Foto: Aita Viigi

KL Keila kompanii ühes malevkonna pealiku Priit Luurega oli kohale toonud nii tehnikat kui relvi ja uudistajaid oli palju.

Esmakordselt olid noorteorganisatsioonid väljas oma telgiga eraldi noortealal. Pakuti liivakaartide töötuba, viktoriini ohutusest , mänge ning võimalust teha militaaarset näomaalingut, sättida selga selga vormi ja seljakotti.

Oli väga töine ja tegus päev.

 

Proovige teiegi lahendada meie viktoriini

1. Esmakordselt mainiti Keilat (Keilael) kirjalikes allikates aastal....................-

2.Keilas asus linnus,millest tänapäeval on järel vaid varemed.Linnusega oli seotud.....................Alates 1989 tegutseb selles majas................................ Muuseum.

3,Keila raudteejaam rajati...................aastal seoses Paldiski-Tallinn-Narva raudtee rajamisega.

4.Kaitseliidu Harju malev taasloodi 9.mail ...................aastal Keilas.

5.Kaitseliidu Kela malevkonna taas- asutamiskoosolek toimus Keila Kultuurimajas 22.mail 1990. Liitumisavalduse täitsid ..................... meest.

6.Kaitseliidu maja Keilas asub aadressil.......................................

7.Noorteorganisatsiooni, Kaitseliidu struktuuriüksused on:........................................................ tüdrukutele vanuses 7-18 ja ....................................................................... poistele vanuses 7-18.

9. ............................................. on naisorganisatsioon, kus leidub harivat ja väljakutseterohket tegevustigale naisele.

FastLion CMS

Keila linna päev

Keila linna päev

Foto: Pille-Riin Moilanen Foto: Aita Viigi Naiskodukaitsjad tutvustasid huvilistele oma tegemisi , müüsid loteriid ning pakkusid lahendamiseks viktoriini Keila linna ja Kaitseliidu ajaloost Kõigil osalejatel olid erinevad vormid ning ka seeläbi tutvustasime naiskodukaitset Keila linna päev toimus sel aastal juba 10 korda. Alati on väljas ka Naiskodukaitse Keila jaoskond organisatsiooni tutvustamas.NKK Keila jaoskonda esindasid Heidi Toomse, Kaire Vakar , Aita Viigi, Ingrid Seeman ja Pille-Riin Moilanen.

Keila linna päev

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse