Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi Naiskodukaitse Tartu ringkond korraldas tänavuse Sinilillekampaania raames heategevusliku oksjoni kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks. Oksjonile jõudis 49 eset, annetajaid oli 33 nii Kaitseliidust kui kaitseväest, samuti tuntud inimesi väljastpoolt. Oksjoni kogutulu oli 8035 eurot. Heategevus Sinilillekampaania ← Eelmine Naiskodukaitse pakub erinevaid võimalusi veteranide toetamiseks ja tunnustamiseks Järgmine → Naiskodukaitse juhid pidasid aasta tähtsaimat koosolekut Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga

Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga

13. aprillil 2021

Naiskodukaitse Tartu ringkond korraldas tänavuse Sinilillekampaania raames heategevusliku oksjoni kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks. Oksjonile jõudis 49 eset, annetajaid oli 33 nii Kaitseliidust kui kaitseväest, samuti tuntud inimesi väljastpoolt. Oksjoni kogutulu oli 8035 eurot.

Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga
Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremi meenemünt

Kõige suurema hinnaga müüdi kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremi meenemünt 2500 euroga. Meenemündi atraktiivsust tõstis ka kindrali lubadus lisada mündile 1000-eurose annetuse täitumisel ühine tervisejooks ostjaga, 2000-eurose ja suurema annetuse puhul järgneb tervisejooksule ühine saunaskäik. Meenemündi ostis Eesti disainkeriste ja interaktiivsete sauna juhtsüsteemide tootja HUUM. Ettevõtte kerised aitavad Eesti sõjameestel sauna soojaks nii Afganistaanis kui Malis.  HUUM’i asutaja Siim Nellis on alates 16. eluaastast aktiivne kaitseliitlane ning soovist panustada meie ühise kodu kaitsetahtesse toetas HUUM Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingut läbi heategevuslikul oksjonil tehtud annetuse.

 

Populaarseiks osutusid samuti Kaitseliidu ülema brigaadikindral Riho Ühtegi annetatud mürsukujuline karahvin ja kolm hülsikujulist pitsi, Priit Kuuse Zippo välgumihkel, kaitseminister Kalle Laaneti annetatud raamitud kaitseministri lipp ja Marina Kaljuranna KUMA liblikad. Samuti on teada, et Õhuseiredivisjoni meenelipu uus kodu saab olema Ämari lennubaasis NATO õhuturbes teenivate saksa pilootide juures.

 

Heategevusliku oksjoni korraldajad tänavad: ansambel 5miinust, Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, Albert Prosa, Anu Välba, kolonelleitnant Eero Kinnunen, Pavel Botšarov, Hendrik Sal-Saller, Igor Kopõtin, Ilmar Raag, Inboil, Indrek Vaheoja, Inga Lunge, kolonelleitnant Jaanus Ainsalu, Joel Ostrat, kolonelleitnant Kaido Tiitus, kaitseminister Kalle Laanet, Karl-Erik Talvet, Kristina Šmigun-Vähi, Laura Põldvere, Marina Kaljurand, kindralleitnant Martin Herem, Mihkel Raud, ansambel Mustad kolonelid, Ott Kiivikas, Priit Kuusk, brigaadikindral Riho Ühtegi, Roald Johannson, Tarmo Kruusimägi, Teet Margna, ansambel Trad. Attack!, Vahur Kersna ja Õhuseiredivisjon.

 

„Keegi ei osanud oodata niivõrd aktiivset ja suurejoonelist osavõttu“, ütles Naiskodukaitse esinaine Airi Tooming, avaldades headmeelt, et Sinilillekampaania heategevuslik oksjon nii hästi õnnestus. “Tänan südamest kõiki, kes oksjonile esemeid annetasid, samuti kõiki neid, kes nädala jooksul pinget õhus hoidsid ja üle ootuste heldeid pakkumisi tegid. Anname au!”, lisas ta.

 

Oksjoniga kogutud annetused antakse üle Eesti Vigastatud Võitlejate Ühingule, kes omakorda aitab Narva Haiglal soetada vajalikke seadmeid, samuti MTÜ Peaasjadel jätkata tegevust vaimse tervise edendamisel, Viljandi linnal rajada välijõusaali ning Eesti Invaspordi Liidul edendada erivajadustega inimeste sporti.

FastLion CMS

Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi

Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi

Kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremi meenemünt Kõige suurema hinnaga müüdi kaitseväe juhataja kindralleitnant Martin Heremi meenemünt 2500 euroga Meenemündi atraktiivsust tõstis ka kindrali lubadus lisada mündile 1000-eurose annetuse täitumisel ühine tervisejooks ostjaga, 2000-eurose ja suurema annetuse puhul järgneb tervisejooksule ühine saunaskäik Naiskodukaitse Tartu ringkond korraldas tänavuse Sinilillekampaania raames heategevusliku oksjoni kaitseväe ja Kaitseliidu veteranide toetuseks. Oksjonile jõudis 49 eset, annetajaid oli 33 nii Kaitseliidust kui kaitseväest, samuti tuntud inimesi väljastpoolt. Oksjoni kogutulu oli 8035 eurot.

Kaitseväe juhataja meenemünt müüdi oksjonil 2500 euroga

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse