Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jüripäev Pärnumaal Jüripäev Pärnumaal 23. aprillil tähistati üle-eestiliselt jüripäeva ja esmakordselt ka veteranidepäeva. ← Eelmine Me ise ilu tegijad Järgmine → Naiskodukaitse mälestuspäev Pärnus Jüripäev Pärnumaal

Jüripäev Pärnumaal

Ave Rallmann 24.aprill 2013

23. aprillil tähistati üle-eestiliselt jüripäeva ja esmakordselt ka veteranidepäeva.

Jüripäev Pärnumaal
Jüripäev Pärnumaal

Pärnumaal koguneti selle päeva pühitsemiseks kell 12 Tori Sõjameestekirikusse. Naiskodukaitse ülesandeks oli valmistada külalistele supp ja kutsutud olid ka organisatsiooni esindajad. Väljas olid Maie, Maret, Anneli ja supiga rõõmustasid Ave ja Kaidi.

 

Õhtul korraldas Pärnu malevkond linnas pärgade asetamise Pärnu Vabaduse pargis asuva II maailmasõjas langenud eesti meeste mälestusmärgi ette ja tõrvikutega rongkäigu munamäele, kus süüdati ka lõke, mida malevalsed valvasid kuni kella kolmeni öösel. Ka naised olid õhtusel üritusel kübaratega väljas, esindasid organisatsiooni ja olid ilusasti pildis.

← Eelmine
Me ise ilu tegijad

FastLion CMS

Jüripäev Pärnumaal

Jüripäev Pärnumaal

Pärnumaal koguneti selle päeva pühitsemiseks kell 12 Tori Sõjameestekirikusse Naiskodukaitse ülesandeks oli valmistada külalistele supp ja kutsutud olid ka organisatsiooni esindajad 23. aprillil tähistati üle-eestiliselt jüripäeva ja esmakordselt ka veteranidepäeva.

Jüripäev Pärnumaal

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse