Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulupidu Avinurme mail Jõulupidu Avinurme mail Aasta viimane kuu-jõulukuu-igapäevaaskeldustes saabunud ning pidude meeleolus peagi ka lõpule jõudmas. Selles põlegu ära kõik mured ja alles jäägu vaid rõõm! ← Eelmine Avinurme jaoskonna naised matkarajal Järgmine → Peremess Jõulupidu Avinurme mail

Jõulupidu Avinurme mail

Silvi Sirelpuu 11. dets. 2012

Aasta viimane kuu-jõulukuu-igapäevaaskeldustes saabunud ning pidude meeleolus peagi ka lõpule jõudmas.

Jõulupidu Avinurme mail

Ja nii me saimegi juba detsembrikuu alguses oma naistega Avinurme Elulaadikeskuses kokku, et koos veeta üks tore õhtupoolik.

Jõulud on valguse ja rõõmu pühad aasta pimedaimal ajal. Detsembrikuu on ka meenutamiste, kokkuvõtete ja uute plaanide tegemise aeg uueks algavaks aastaks.

Jõulupidu Avinurme mail
Jõulurahu ja rõõmu kõigile !

Lumevalgusvihk selgitab aasta palet.

Libistab päevadel pihk konaraid, tõde ja valet.

 

Hetked mõõdavad veel lahkund radade pikkust, nende kiusakat meelt,

mõistmist ja alandlikkust.

 

kukub möödunu pilt välja siis mõtete raamist,

et sinna liugleks uus kild helgust ning targemaks saamist.

 

Majaperenaised Tiina ja Küllike, kes peagi on ka meie ridades, olid kauni laua juba katnud ning köögipoolt tuli hõrgutavaid jõuluprae lõhnu. Egas midagi, istusime lauda ja koosviibimine võis alata.

 

Enne alustamist oli vaja ka kingikotti täita, ega siis jõulud ometi saa ilma kingitusteta mööduda ja minul oli vaja veits varbaid soojendada (selleks sobis soe suur sall igati ära).

 

Toredate inimestega ühise pidulaua taga möödus aeg kiirelt. Igaüks meist sai õelda, mis selle aasta jooksul oli temale uut, põnevat, meeldivat ning midagi mis ehk ei olnud nii hea ega meeltmööda ja millised ootused, mõtted on uueks aastaks juba mõtteis mõlkumas.

 

Nüüd süütan küünla. Las soojendab me südant ta lõõm. Selles põlegu ära kõik mured ja alles jäägu vaid rõõm!

Järgmine →
Peremess

FastLion CMS

Jõulupidu Avinurme mail

Jõulupidu Avinurme mail

Ja nii me saimegi juba detsembrikuu alguses oma naistega Avinurme Elulaadikeskuses kokku, et koos veeta üks tore õhtupoolik Jõulud on valguse ja rõõmu pühad aasta pimedaimal ajal Aasta viimane kuu-jõulukuu-igapäevaaskeldustes saabunud ning pidude meeleolus peagi ka lõpule jõudmas.

Jõulupidu Avinurme mail

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse