Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas. Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas 6. - 8. detsember toimus Mustlas,Tarvastu Gümnaasiumis kodutütarde ja noorkotkaste talvelaager Suured tänud osalejatele ja korraldajatele ! Baasväljaõpe Toitlustamine ← Eelmine Helkuriga sõbraks 2019 Järgmine → Sakala ringkonna aasta naiskodukaitsja Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.

Daniela Erit, toitlustusgrupi juhi abi 11. dets. 2019

6.- 8. detsember toimus Mustlas,Tarvastu Gümnaasiumis kodutütarde ja noorkotkaste talvelaager

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad korraldasid ürituse raames naiskodukaitsjatele toitlustuse baasväljaõppe. Toitlustada tuli 222 inimest ning tublisid kokkajaid oli 11, lisaks juhendajad. 

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.

Meie toitlustusgrupi juht Vika Zieds küpsetas juba neljapäeval lastele maitsvaid kaneelisaiakesi ja tegi ise hapukapsast. Reedel tulid usinad tüdrukud appi ja lauale sai imemaitsev seapraad.

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.
Fotod: Daniela Erit

Laupäeva hommik algas vara. Valmis oli vaja teha puder ja võileivad ning üles panna väliköök. Mis on kivid, tulesein ja kuhu need käivad ? Miks on välikokal vaja pealampi ? Kuidas puhastada välikatelt ? Nendele küsimustele saime vastuse hommikuses pimeduses mannaputru keetes. Toit jagatud, tehti juba plaane uue söögikorra jaoks. Lõunaks tehti frikadellisuppi ning kisselli küpsistega. Soovijad said ka retrohõngulist magustoittu, mannaputru kisselliga

Õhtusöögiks tehti hakklihakaste peedi-küüslaugusalatiga. Hiljem väike õhtuoode ja oligi päev läbi. Väsinud tüdrukud said magama. Tuli end välja puhata sest hommikul oli vaja valmis küpsetada 400-500 pannkooki ning hiljem lõunasöögiks lihakaste kartuliga ja kohupiimamaius valmis teha. Selle toidukorraga sai nädalavahetus läbi. Kõik puhtaks, asjad kokku ja kojuminek.

 Oli tore,väga lõbus ja õpetlik nädalvahetus. Suured tänud osalejatele ja korraldajatele !

FastLion CMS

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas

Sakala ringkonna naiskodukaitsjad korraldasid ürituse raames naiskodukaitsjatele toitlustuse baasväljaõppe Toitlustada tuli 222 inimest ning tublisid kokkajaid oli 11, lisaks juhendajad 6.- 8. detsember toimus Mustlas,Tarvastu Gümnaasiumis kodutütarde ja noorkotkaste talvelaager

Jõulukuul toitlustamispraktikat tegemas.

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse