Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat Kaitseliidu Koolis Alus toimus 31. 05-04. 06 Instruktorikursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat üle Eesti. Tuult tiibadesse, instruktorid! ← Eelmine Lääne-Virumaa grillimise meistrivõistlustel lööb kaasa kaks Naiskodukaitse võistkonda Järgmine → Naiskodukaitsjad kuulutati ribi grillimises Lääne-Virumaa meistriks Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

N. Sarrapik 7. juunil 2010

Kaitseliidu Koolis Alus toimus 31.05-04.06 Instruktorikursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat üle Eesti.

Instruktorikursus annab lõpetajale pädevuse kavandada ja viia läbi eesmärgipäraseid õppetunde ning reflekteerida iseenda õpivajadusi ja anda aitavat ning arengupotentsiaalile suunatud tagasisidet.


Kursusel vaadati lähemalt õpetamispõhimõtteid, tunni kavandamist, eesmärki, kontrolli ja joosti mööda Alu mõisa ringi aktiivõppemeetodite tunnis proovitud aarete jahi käigus. Iga kursuslane ise sai viia läbi neli minitundi, mida analüüsiti enesega vastandamise meetodil videotreeningu käigus.
Kuna enamik kursusel osalenud naiskodukaitsjaid on juba erialaspetsialistid või vähemalt teavad, kelleks nad saada tahavad, siis sai nädala jooksul näha rohkelt põnevaid tunde Naiskodukaitse baasväljaõppest ja erialaõppest. Näitena võib tuua kriisivarude tutvustamise, suitsuanduri paigaldamise, riviõppe, organisatsiooniõpetuse tunnid, porgandi ja kartuli lõikumise ning arvukad esmaabi tunnid.


Osalejad ise pidasid kursust intensiivseks, raskeks, aga samas toredaks ja väga kasulikuks ning läksid oma ringkondadesse targemana, julgemana ja pead täis meeletuid ideid selle kohta, mida nad nüüd kõik tegema hakkavad.  Tuult tiibadesse, instruktorid!

Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

FastLion CMS

Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

Instruktorikursus annab lõpetajale pädevuse kavandada ja viia läbi eesmärgipäraseid õppetunde ning reflekteerida iseenda õpivajadusi ja anda aitavat ning arengupotentsiaalile suunatud tagasisidet Kursusel vaadati lähemalt õpetamispõhimõtteid, tunni kavandamist, eesmärki, kontrolli ja joosti mööda Alu mõisa ringi aktiivõppemeetodite tunnis proovitud aarete jahi käigus Kaitseliidu Koolis Alus toimus 31.05-04.06 Instruktorikursus, mille lõpetas 16 naiskodukaitsjat üle Eesti.

Instruktorikursuse lõpetas 16 naiskodukaitsjat

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse