Uudised      KKK      Tegevusplaan      Siseveeb      Kontakt      
Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek Toitlustusgrupp pidas 16. 03. 2016 Harju malevas Männikul oma üldkoosolekut. Kokku tuli 12 toitlustusgrupi liiget ja osales ka instruktor P. Veitmaa. ← Eelmine Näitus 'Vormid' Järgmine → Naiskodukaitses juba 20 aastat! Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek

Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek

Anu Tolsa 18. märtsil 2016

Toitlustusgrupp pidas 16.03.2016 Harju malevas Männikul oma üldkoosolekut. Kokku tuli 12 toitlustusgrupi liiget ja osales ka instruktor P. Veitmaa.

Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek
Viktoriin toitlustusgrupi üldkoosolekul

Harju ringkonna toitlustusgrupi juhiks valiti on A. Tolsa ja toitlustusgrupi juhi abideks said H. Jürisson ja K. Moor.

 

Selle aasta seisuga on toitlustusgrupis 22 liiget ja 8 liikmele on toitlustamine erialadest teine valik.

 

Koosolekul arutati info jagamist. Kes ja kus toitlustab, selle info võiks saata toitlustusgrupi juhile. Üle vaadati ka I poolaasta plaan ja üldjoontes said paika teadaolevate tulevaste ürituste toitlustajad.

 

Kindlasti tuleb selliseid üritusi, mis aastaplaanis kirjas pole, aga katsume toime tulla ka ootamatute väljakutsetega.

 

Toitlustusgrupi liikmed on mitmekülgsete oskustega ja seega anti lubadus võtta ette õmblustöö ning õmmelda valmis põlled, millega olla ühtemoodi ilusad ja esinduslikud.

 

Peale koosoleku ametlikku osa toimus osalistele hariv viktoriin, kus tuli ära tunda 15 vürtsi ja maitseainet. Viktoriini võitis ja väikse auhinna viis endaga kaasa A. Kala. Nuusutada ja maitsta sai: kaneeli, paprikat, nelki, muskaati, ingverit, koriandrit, musta pipart, kardemoni, sinepit, aniisi, vürtsi, suitsupaprikat, valget pipart, köömneid ja kurkumi. Nii paljusid lõhnu ja maitseid ei olnudki lihtne ära tunda, seda enam, et kõik maitseained olid jahvatatud kujul. 

← Eelmine
Näitus 'Vormid'

FastLion CMS

Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek

Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek

Viktoriin toitlustusgrupi üldkoosolekul Harju ringkonna toitlustusgrupi juhiks valiti on A Tolsa ja toitlustusgrupi juhi abideks said H Toitlustusgrupp pidas 16.03.2016 Harju malevas Männikul oma üldkoosolekut. Kokku tuli 12 toitlustusgrupi liiget ja osales ka instruktor P. Veitmaa.

Harju ringkonna toitlustusgrupi üldkoosolek

www.naiskodukaitse.ee © 2024 » Naiskodukaitse